PRÍBEHY A SKÚSENOSTI

Andrea Svinčiak - môj príbeh

wellness coach

Analýza tela mi pomohla zistiť svoje telesné hodnoty, z ktorých som nebola veľmi nadšená. Napriek tomu, že som bola vegetariánka, mala som stále problémy s trávením. Necítila som sa dobre, nevedela som schudnúť. Vegetariánkou som stále, ale doplnením bielkovín, doplnkov výživy, pohybu - z nadšenia som sa stala fitness trénerkou - som si vyformovala postavu, váha mi nekolísa, zlepšiilo sa mi trávenie a cítim sa oveľa lepšie. Pomáham spolu s manželom aj iným stať sa zdravším a zlepšovať ich život. Som nezávislým členom HERBALIFE NUTRITION a som vďačná za príležitosť a za to, že som zdravá.  Mám viac energie, vitality a lepšiu kondíciu. Kto sa chce pridať ku mne? Hľadáme snílkov, ktorí to ešte so svojimi snami nevzdali a veria v lepšiu budúcnosť !"


https://www.facebook.com/viacenergieprezivot/notifications/


https://www.facebook.com/andrea.svinciak 

Jún 2018


Marian Svinčiak - môj príbeh

masáže, motivačný tréner

”Aj napriek tomu, že som bol od malička aktívnym športovcom dlhé obdobie, až vďaka metabolickej analýze tela som zistil, že vo výžive mám veľké medzery. Aj keď som si to vôbec neuvedomoval, skrytý viscerálny tuk spôsoboval určitú nadváhu. Aj vďaka manželke som vegetariánom dlhé obdobie, vylaďujeme spoločne kvalitu a vyváženosť výživy. Mimoriadny význam pre moju vitalitu, energiu a regeneráciu majú vrámci toho, že som zmenil životný štýl, špičkové výživové doplnky na prírodnej báze, ktoré dlhodobo užívam. Práve vďaka doplnkom výživy vnímam aké sú dôležité. Vlastná skúsenosť je skvelá. Inšpirácia výsledkov u mňa aj u mojej manželky viedla k tomu, že pomáhame spolu s ňou iným ľuďom stať sa zdravším zlepšením výživy a zdravým životným štýlom, zlepšovať ich život. Som nezávislým členom HERBALIFE NUTRITION  a som vďačný a šťastný, že môžem pomáhať ďalším ľuďom s pozitívnymi výsledkami."

Jún 2018

Juliana Obročníková

aktívna dôchodkyňa, Hrnčiarska Ves

”Aj vo svojom veku 70 rokov sa cítim vďaka zdravému životnému štýlu mimoriadne dobre. Andrea a Marian ma inšpirovali  k vyváženej rastlinnej výžive, ku každodennému cvičeniu Päť Tibeťanov, každodennému pohybu a kvalitným doplnkom výživy. Vďaka zdravému životnému štýlu a doplnkom výživy Herbalife bez problémov prekonávam dlhé turistické trasy, pričom nemám žiadnu neprimeranú únavu, mám kondíciu, rýchlo sa celkove regenerujem. Napríklad ťažkú zlomeninu zápästia aj vďaka doplnkom výživy som zregenerovala na 100 % za necelé dva týždne od vtedy, ako mi dali dole sádru. Veľmi sa mi zlepšila kvalita spánku. Verím, že svojim životom inšpirujem aj iných k tomu, aby zmenili svoj životný štýl, neboli pravidelnými návštevníkmi lekárov a nemuseli užívať chemické liečivá. Som vďačná, že som zdravá.“

(december 2019)

Mgr. Gabriela Guyerova

učiteľka/ Lučenec

”Mala som šťastie stretnúť v živote ľudí, ktorí mi pomohli zlepšiť moje zdravie, celkové vnímanie, hodnotový rebríček a smerovanie celkovej kvality mojej bytosti. Na odporúčanie Andrei a Mariana som začala cvičiť Päť Tibeťanov v júni 2016. Neskôr sa ku mne pridal aj môj manžel Stanislav. Doteraz ich cvičím denne. Neskôr som postupne začala prikladať väčší význam aj výžive fyzického tela, čo väčšina ľudí podceňuje, podobne ako som to podceňovala väčšinu svojho dospelého života.  Okrem stabilnej vyváženej výživy som začala užívať aj vysoko kvalitné výživové doplnky, ktoré mi Marian a Andrea odporučili na základe vlastnej skúsenoti. Pevné zdravie mi umožnilo prekonávať neľahké životné skúšky, prekážky a okolnosti, pred ktoré ma život postavil. Prišla som na zaujímavú skutočnosť. Ľudia sa ženú za chymérami a pritom nevedia, že to najlepšie, čo môžu zo seba dostať je na základe zmeny životného štýlu. Prišla som aj na to, že pevné zdravie nám otvára cestu ku skutočnej slobode, tvorivosti a priaznivému vývoju vlastnej bytosti. Vlastná skúsenosť je jedinečná a som z nej nadšená vďaka pomoci v Štúdiu zdravia.“

Január 2019

Mária Kumštárová

Lipovany

”Andrejka je úžasná bytosť, vzala pod svoje ochranné krídla a ponorila ma do úžasnej dôležitej schémy fungovania našej schránky. Moja nepracovala ako mala, konkrétne črevá-vyprázdňovanie bolo len 2 krát do týždňa uf. Vďaka HLF moje črevá zas s chuťou posúvajú zdravú vytriedenú potravu každý deň tam kde majú. Moje poznanie zdravé črevá = prvý položený základ pre bezproblémové fungovanie tela..:)..“


December 2019 


Moje najnovšie referencie (február 2020) :

" V roku 2019 som utrpela ťažký úraz hlavy ... v dôsledku úrazu mi praskla lebka. Mala som určité problémy aj so sluchom v dôsledku úrazu. 

Priatelia Herbalife Nutrition produktov, podelím sa s vami o pár mojich životných skúseností. Po úraze som zmenila celkove prístup k hodnotám v živote a k sebe. "Poupratovala" som si v črevách, táááákže som šťastná, že z mojich sa odsťahovala a stolica, vyprázdňovanie je na dennom poriadku. Po dlhšej prestávke ktorú som si kvôli môjmu lajdáctvu dala, sa znova púšťam úspešne do toho, pracovať na sebe.

Ďakujem Andrejka za nakopnutie, potrebovala som to i Marianovi a Filipkovi, lebo sa nádherne dopĺňate. Nakopnutáááá pokračujem aj v cvičení 5 tibeťanov, v behaní po lese, v zdravom stravovaní, v pitnom režime a užívaní výživových produktov Herbalife Nutrition : Formula 1, Cell activátor, Xtra cal, inst.byl.nápoj, Niteworks, Herbalifeline Max. Toto všetko mi momentálne pomáha prísť po dlhšej maródke do formy. A verte mi už nepoľavím v mojom presvedčení " Zdravie na prvé miesto ". Po ťažkom úraze sa cítim skvele, stále sa zlepšujem. ".

(február 2020)

Mária Hanulová

(dôchodkyňa Lučenec)

"... Snažím sa žiť aktívny životný štýl so zdravou výživou. Vďaka Andrei a Marianovi užívam 3 mesiace výživové doplnky Herbalife. Moja vlastná skúsenosť - som mimoriadne spokojná. Prekonala som v tomto roku dve náročné operácie močových ciest. V minulosti som nevnímala dobre pôsobenie liekov, bolo mi zle, aj v pooperačných stavoch. Vďaka pravidelnému užívaniu týchto výživových doplnkov, Škole výživy a disciplíne po operácii, snahe o zdravý životný štýl sa jasne cítim veľmi dobre a teším sa zo života ..."

(december 2019) 

Peter Bauer

Manažér 

”Počas svojho života som sa vždy aktívne venoval športu a postupne som hľadal aj cestu, ako pracovať na zlepšení kvality výživy. Od roku 2000 som postupne začal vnímať zmeny hladiny energie, ktorú som

dostával z potravy a tiež mi prišli do cesty zdravotné problémy, ktoré ma prinútili zamyslieť sa nad tým, čo jem a ako na to moje telo reaguje. Mal som dlhodobo psoriázu, ktorá ma sužovala 15 rokov. Kvôli oslabenej imunite som sa nakazil aj boreliózou, ktorá do značnej miery napáda nervy a kĺby. Mimo klasickej medicíny som vyskúšal aj rôzne alternatívne smery, ktoré sú dostupné na trhu. Túžil som byť zdravý a pokúšal som sa nájsť niečo, čo by mi konečne pomohlo. Postupne som do stravy zaraďoval viacej živej stravy a rastlinných produktov, no zmena aj po rokoch stále neprichádzala.

V roku 2015 som stretol Andreu a Mariana. Doporučili mi cvičenie Päť Tibeťanov. Poznal som toto cvičenie, no v tom období som ho nemal na dennom poriadku. Je úžasné pozorovať, ako zmena životného štýlu môže zmeniť človeku život. Telu je potrebné sa venovať dennodenne.  Súčasťou prechodu na zdravší životný štýl bolo aj zlepšenie kvality výživy. To čo som sa roky pokúšal telu doplniť sa mi podarilo nájsť, až keď som do stravy zaradil kvalitné proteíny a výživové doplnky od Herbalife Nutrition.  Verím, že telo treba sústavne čistiť, držať ho v pohybe a dobrej kondícii, ako aj zásobovať ho kvalitnou výživou, každý deň, neustále. Je to práca na celý život. Zdravší životný štýl v podode pohybu a zaradenie doplnkov Herbalife Nutrition do výživy mi pomohli k lepšiemu zdraviu a vitalite. Cítim sa fit a plný energie.

Ďakujem Andrei a Marianovi za inšpiráciu a za to, že mi pomohli nájsť správny smer..“

november 2019

M.A.Rian

Manažér / Praha (ČR)

Je mnoho hledajícíh lidí. Jedni hledají, jak zbohatnout, jak se dostat k moci, další hledají jak být zdraví a jak se správně stravovat a pohybovat. Spousta cest není však pro člověka optimální, některé sety jsou i nepříznivé.

Osobně jsem také několik let hledal optimální výživu a pohyb a vlastně i životní cíl. Mnohdy jsem byl přesvědčený, že jsem vše již našel a pak vzdy přišly nové informace, impulzy a vše se posouvá dál a mění. Někdy více, nekdy zásadně.

Až když jsem poznal cvičení 5 tibeťanů a vyváženou výživu v podobě kvalitních doplňků stravy a informacích, jak to vlastně vše funguje, nabyl jsem přesvědčení, že tato cesta, která se nese v duchu "vše je ještě jinak, než je nám říkáno" je ta správná.

K tomuto tématu mi přišla tato informace, vzkaz.

"Jsi v údolí, kde je hustá mlha. Nevíš kudy dál, co dělat. Kolem tebe jsou další lidé a každý z nich navrhuje něco jiného. Přijmeš názor jít nahoru z údolí a zkusit, zda bude lepší výhled, kudy se dát. Ze začátku je to velmi těžké, jsou pochybnosti, zda jdeš správně, zda si udělal dobře, mnohdy jdeš slepou cestou, která tě vede špatně. Dokážeš-li v sobě najít odhodlání pokračovat dál, nevzdat se, bude mlha řídnout. Cestou můžeš zakopnout a odřít se, ale když vytrváš, mlha bude stále řídnout, cesta bude jasnější a přímější. Už budeš vědět, že jdeš dobře a ostatní názory lidí, které nejsou správné budeš ignorovat. Až vyjdeš na kopec, kde mlha již není, budeš vše vidět a vnímat zcela jasně a spoustu věcí pochopíš. Pak můžeš z tohoto nadhledu pomoci ostatním, kteří jsou stále v údolí, plné mlhy." ©️Marian

december 2019