Herbalife SKIN Hydratačný krém s ochranným faktorom SPF 30 50ml

SPF má pre vašu pokožku značné výhody, najmä tým, že ju chráni pred UV lúčmi, ktoré spôsobujú vrásky, nerovnomerné pigmentácie a matnosť. Používaním produktov starostlivosti o pleť s SPF každý deň môžete dramaticky znížiť potenciálne škodlivé účinky UV lúčov. Náš ochranný krém s SPF30 poskytuje pokožke ochranu proti UVA / UVB. Je vyrobený zo zmesi priateľské k pokožke, ktorá zahŕňa vitamíny B, C, E, aloe vera a olej z makadamových orechov, aby vám pomohol zanechať pokožku hladšie a mäkšie už za niekoľko dní. *

Kľúčové vlastnosti a výhody:

  • Bez pridaných parabénov
  • Bez pridania sulfátov
  • Dermatologicky testované
  • Poskytuje široké spektrum ochrany proti UVA / UVB
  • Zdvojnásobuje vlhkosť pokožky počas ôsmich hodín **
  • Pomáha redukovať výskyt jemných liniek a vrások už za sedem dní ***
  • Šetrný k pokožke

Návod na použitie:

Naneste na pokožku 15 minút pred tým, než pôjdete na slnko. Ak plávate alebo sa potíte, použite vodeodolný opaľovací krém.

* Testované na subjektoch, merané vizuálnym odborníkom a hodnotené v intervaloch po dvoch, štyroch a siedmich dňoch. V priemere bol na pleti subjektov pozorovaný 46% rozdiel v rôznych meraných parametroch.

** Testované na subjektoch merajúcicm hladinu vlhkosti pokožky v osemhodinových intervaloch. Pokožka u všetkých, 100% , subjektoch vykazovala po ôsmich hodinách dvojnásobnú hladinu vlhkosti oproti pôvodu.

*** Klinicky testované na subjektoch kvôli drsnosti pokožky, merané Visioscanom a Reverse Photo Engineering, v intervaloch nula, sedem a 42 dní.

Máte záujem získať 25 - 50 % zľavu z ceny alebo sa zapojiť do systému odmien ?

Viac informácií nájdete vo VIP zóne, do ktorej je potrebné sa registrovať.


41,00 €