Herbalife SKIN 7 dňová výsledková sada 1 sada

Vylepšite a obohatte vzhľad svojej pokožky našou zmesou vitamínov B3, C a E, aloe vera a ďalších botanických zložiek za pouhých sedem dní.

Všetky produkty Herbalife SKIN neobsahujú pridané sulfáty, ani pridané parabény a sú dermatologicky testované. * Naše klinicky testované produkty vám môžu pomôcť dosiahnuť optimálne denné výsledky vrátane: jemnejšej, hladšej a žiarivejšie vyzerajúcej pokožky s výhodami redukcie jemných liniek a vrások.

Nechajte sa rozmaznávať našou 7 dňová výsledková sadou.

Žiarivá, hladšia a mladšie vyzerajúca pokožka.

Toto je inteligentná výživa pokožky, ktorej môžete dôverovať.

Čo obsahuje:

Mini Upokojujúci čistiaci prípravok s Aloe (50 ml), Mini Denný hydratačný krém (15 ml), Mini Vyživujúci nočný krém (15 ml), Spevňujúci očný gél (2 x 2 ml) a Hydratačný očný krém (2 x 2 ml).

Kľúčové vlastnosti a výhody:

  • Bez pridaných parabénov
  • Bez pridania sulfátov
  • Dermatologicky testované
  • Znížený výskyt jemných liniek a vrások za sedem dní **
  • Pozoruhodné zlepšenie jemnosti, hladkosti, žiarivosti a svetlosti pokožky za sedem dní ***

Návod na použitie:

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte produkty v nasledujúcom poradí: čistiaci prostriedok, očný gél, krém. Naša 7 dňová výsledková sada vám pomôže s rannou a večernou starostlivosťou o pleť.

* Bez pridaných sulfátov u peniacich a čistiacich prostriedkov: Upokojujúci čistiaci prípravok s Aloe, Rozjasňujúci čístiaci prípravok s citrusom, Ovocný peeling, Hydratačný krém s ochranným faktorom SPF30 neobsahujú žiadne pridané parabény.

** Výsledky vzťahujúce sa na Sérum proti vráskam, Výživný nočný krém, Denný hydratačný krém, Hydratačný krém s ochranným faktorom SPF30, Hydratačný očný krém a Spevňujúci očný gél.

*** Výsledky vzťahujúce sa na Sérum proti vráskam, Výživný nočný krém, Denný hydratačný krém, Hydratačný krém s ochranným faktorom SPF30, Hydratačný očný krém a Spevňujúci očný gél. Test na 30 subjektoch: drsnosť kože meraná Visioscanem v intervaloch nula, sedem a 42 dní.

Máte záujem získať 25 - 50 % zľavu z ceny alebo sa zapojiť do systému odmien ?

Viac informácií nájdete vo VIP zóne, do ktorej je potrebné sa registrovať.


23,00 €