Collagen Skin Booster Výživový doplnok s jahodovo-citrónovou príchuťou 171g

Novinka

Pite dostatok vody. Jedzte vyváženú stravu. Hydratujte. Pokiaľ chcete mať zdravo vyzerajúcu pokožku, treba sa o ňu starať, aby sa rozžiarila.

Čo však v prípade, že by ste pomocou kozmetického nápoja získali zdravo vyzerajúcu pokožku vyživenú zvnútra?

Vyskúšajte Collagen Skin Booster. Jedná sa o práškový výživový doplnok, ktorý sa môže používať spolu s vašou existujúcou rutinou starostlivosťou o pleť. Collagen Skin Booster je vyrobený s vysoko kvalitných kolagénových peptidov nazývaných Verisol® P, ktoré pomáhajú znižovať vrásky okolo očí a zlepšovať pružnosť pokožky po štyroch týždňoch.

Produkt má vysoký obsah kľúčových vitamínov a minerálov, ako sú biotín, jód, vitamín A, niacín a zinok, ktoré prispievajú k udržaniu zdravej pokožky. Collagen Skin Booster tiež obsahuje selén a zinok, ktoré prispievajú k udržaniu zdravých vlasov a nechtov.

Kľúčové vlastnosti a výhody:

  • Lahodná a voňavá jahodovo- citrónová príchuť
  • Obsahuje Verisol® P - kolagénové peptidy, ktoré redukujú vrásky očí a zlepšujú pružnosť pokožky po štyroch týždňoch, vedecky dokázané.
  • Bezlepkový
  • Vysoký obsah vitamínu C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre správnu funkciu pokožky
  • Vysoký obsah vitamínu E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom

Návod na použitie:

Užite Collagen Skin Booster každý deň. Pridajte 1 odmerku (5,7 g) prášku do 250 ml vody a miešajte, kým sa nerozpustí. Konzumujte jeden pohár denne k jedlu. Používajte tento product v rámci vyváženej a rozmanitej stravy ako súčasť zdravého aktívneho životného štýlu.

Máte záujem získať 25 - 50 % zľavu z ceny alebo sa zapojiť do systému odmien ?

Viac informácií nájdete vo VIP zóne, do ktorej je potrebné sa registrovať.


65,00 €