Zamyslenie nad PRÍTOMNOSŤOU ...

27.06.2021

ČO SA TO DEJE? Je to NÁHODA?

Vo štvrtok 24. júna 2021 sa prehnalo Južnou Moravou silné tornádo ničivej formácie, ktorá je svojou deštruktivitou prvá v dejinách Československa. Je to smutné, pokiaľ ide o obete na ľudských životoch a ľudskom zdraví ...

Včera prebehla žiaľ ďalšia totálna búrka a smršť v Spišskom Podhradí, ľadovec, krupy ako hrach, sneženie. Čo sa to deje?

Zdroje:

https://www.infovojna.sk/article/video-tornado-zrovnalo-so-zemou-pol-obce-na-juznej-morave-silne-supercelarne-burky-zasiahli-aj-slovensko


Pokiaľ sledujeme, čo sa deje na Slovensku ako v pokusnom laboratóriu už viac ako rok a pochopiteľne je nám jasné, čo sa deje v súvislosti s experimentálnou genetickou terapiou na celej Planéte Zem, začneme sa hlbšie zamýšľať a uvedomovať si, aká je naša podstata. Prečo sme na Zemi?

Prečo sme na Zemi ako ľudia?

Napríklad, prečo som sa narodil na Slovensku? 

Prečo je väčšina z ľudí vyložene neľudských, hlúpych a pritom tváriacich sa šťastne v tom, akí sú predvoj? 

Tragédiou je, že Vedomie poniektorých z nich je nižšie, než úroveň Rastlín. 

Rastliny totiž vegetatívnosťou a étericitou prinášajú v našom svete bez nároku na odmenu druhým bytostiam radosť, krásu, vôňu, kvety a plody napríklad aj pre našu výživu. Ako súčasť Prírody. 

Naopak, ľudia sa im ešte odvďačia arogantne násilníckou chemizáciou Prírody, prostredia na Planéte, atmosféry a pod ... 

Popritom oceňujeme verejne s pompéznymi ováciami rôznymi "kryštáľovými krídlami" aj aroganciu a nepravdivé konštatácie dokonca u vedeckej obce?

Pravdepodobne to je len tak náhoda? Áno aj "bublinkové oblaky" nad Bratislavou 24. 6. 2021? Jááááj, jasné, to sú atmosferické anomálie a špeciálne úkazy. Jasné. To je len tak, samo od seba. To nie je súčasť Planéty Zem a nie sú za tým žiadne príčiny ... to je všetko úplne prirodzené ...


A ľudia? ... Paraziti? Kobylky? Nič? Nedochádza? Česť výnimkám.

Aká je frekvencia Vedomia vyladenia u drvivej väčšiny ľudských bytostí na Zemi?

Kde a ako vibruje toto Vedomie? S čím rezonuje? Aké Energie uzemňuje väčšina ľudských bytostí na Zemi, teda to je to, čo žijú v praktickom živote? Akú kvalitu vyváženosti a Evolúcie nesie? 

Každý si odpovedať môže sám. Isteže nemôžeme byť rovnakí. Môžeme však pracovať všetci, každý jeden na vlastnom vzostupe a rôznorodosťou kvalitných jedincov vytvárať spolupracujúce vyvážené celky.

Vyššie Vedomie má pomáhať nižšiemu, ako keď hodíte niekomu lano na báze dobrovoľnosti a úprimnosti. TU a TERAZ sa tvorí budúcnosť. Budúcnosť je PRÍTOMNOSŤ a pokiaľ nepoznáme pravdivo minulosť, opakujeme zacyklenosť, dokolečka, dokola ...

My sa snažíme písať aj o náznakoch, čo sa môže udiať, aspoň na niektoré vopred upozorniť. Opakovane.

Čo si myslíte poniektorí, ako asi vníma Planéta Zem ako obria živá bytosť so svojim Vedomím súčasný vývoj na Zemi? Alebo ste poniektorí tak nezodpovední pseudohumanisti, že si myslíte, že Planéta Zem nevníma, čo tu stvára ľudská civilizácia? 

Nuž, takýto názor by zodpovedal napríklad úrovni vzdelávacieho systému za posledných 30 rokov na Slovensku ...

Kľudne sa smejte, jasné, veď to tak chodí, že pokiaľ niečo neviem, tak sa snažím z toho smiať, aby som ukázal, aký som "Kápo" a prekryl svoju hlúposť. Alebo, keď som do niečoho úplne blbý, tak to označím za sektu?

Možno by nebolo na škodu ľuďom preštudovať dôsledne udalosti z dávnej minulosti, ktoré sa odohrali na Planéte Zem o tzv. "biblickej potope" a Noemovej arche z obdobia (v lineárne vnímanom čase) zhruba roku 3449 pred n. l., ako aj udalosti tomu predchádzajúce. 

Pri tomto štúdiu by ste si možno uvedomili aj to, aká je periodicita kataklyziem v histórii Planéty Zem, ktorých už bolo v jej histórii niekoľko, či už globálnych alebo lokálnych, však?

Z pohľadu dnešných pseudovedcov a novinárskych "elít" by bol asi aj Noe konšpirátor :-) 

V skutočnosti však bol práve Noe ten človek, ktorý si dal dobrovoľne povedať vopred, aby sa k hroziacej katastrofe postavil tvárou a pomohol k preklenutiu veľmi náročného obdobia na Zemi ...

Pokiaľ by ste to zobrali ako odbornú tému vážne, tak je to štúdium tak asi na 2 semestre vysokej školy. Existuje mnoho pravdivých materiálov a zdrojov poznania, len treba vedieť, ktoré to sú. Vtedy by ste vedeli o čo v minulosti v tom prípade išlo, čo sa vlastne stalo, aspoň poniektorí. Nie je vylúčené, že by možno zamrzol aj úsmev na tvári.

Zrejme by ste dokonca boli poniektorí oooooooveľa pokornejší a ľudskejší a dôstojnejší a spamätali by ste sa z kapitálnych lží, ktorými vás kŕmia mierotvorcovia už zhruba od 70. rokov minulého storočia, nehovoriac o tom, že za posledných 15 rokov pribudli tu na Zemi ešte väčší mierotvorcovia.

Duchovné Egá rôznych starých duchovných ciest nedokázali nie za viac ako 5 tisíc rokov nájsť na Zemi Evolúciu Vedomia, ktorá by v praxi skutočne reálne viedla ľudskú civilizáciu k evidentne priaznivým výsledkom jednotlivcov a celku. 

Minulosť (v príčinných súvislostiach a dôsledkoch) sa opakuje a sínusoida vzostupov a pádov civilizácie na Zemi má až príliš vysokú osciláciu. Práve naopak, veda je pseudovedou (česť výnimkám) a náboženstvá ovládajú väčšinou fanaticky frekvenčne nízke záujmy skupín a nepodporujú skutočné princípy tendencie mierovej spolupráce v každej oblasti života. 

Sme proste Nepravdivá ľudská civilizácia (česť výnimkám), nedokázali sme sa zatiaľ zhostiť vyváženej spolupráce medzi sebou samými, s Prírodou a Planétou Zem, vedú nás väčšinou zištné LŽI ako filozofické paradigmy extrémov.

Nuž, len tak ďalej, uvidíme, čo sa bude diať, pokiaľ sa nespamätáme ... pritom máme možnosť využiť pre vyladenie a Evolučný vzostup Vedomia náš genetický program ako zatiaľ nevyužité možnosti.

Preto treba pracovať na sebe a robiť konkrétne kroky v praktickom živote. O niektorých, ktoré sa osvedčili v praktickom živote u mnohých ľudí, píšeme. Začínať od seba, vyváženosť na úrovni výživy fyzického tela je oporný pilier pre zvyšovanie frekvencie celej ľudskej bytosti. Podobne tak, aj celkový Zdravý životný štýl. Vyhýbať sa toxínom na každej úrovni svojej bytosti v maximálne možnej miere aj keď je to náročné. Veľmi náročné. Najmä neholdovať takým "kultúrnym" tradíciám ako je alkohol, ktorý svojim charakterom spôsobuje degradáciu ľudských bytostí.

Múdrosť a ani vyššie Vedomie nezískame "surfovaním" po internete. Ani rozsiahlymi intelektuálnymi výkladmi a rozbormi informácii, ktorých pravdivosť je okolo 10 %. Na internete je tendencia podobná ako u mainstreamových médií. Ani 5 % z toho, čo nesie internet, nie sú pravdivé informácie a je stratou času sa s tým vôbec zaoberať. Je z nich umením triediť a vyberať ... Nebudeme sa už ani vyjadrovať k tomu, čím sa zaoberajú "mienkotvorné" médiá, ktorými sú kŕmené milióny ľudí ...

Najdôležitejší projekt v živote je ten, ktorý sa týka sebazlepšovania vlastnej ĽUDSKEJ bytosti na všetkých úrovniach ... a aj SÚŤAŽIŤ JE NAJLEPŠIE LEN SO SEBOU, TAM TOTIŽ NIKDY NIE JE CIEĽ DOSIAHNUTÝ, STÁLE JE MOŽNÉ DOSIAHNUŤ LEPŠIU VERZIU SEBA SAMÉHO ... stropy neexistujú ... :-)

V súčasnosti je potrebné sa snažiť obklopiť ľuďmi, ktorí skutočne, bez teatrálnej preafektovanosti a úprimne, majú záujem byť lepšou verziou seba a smerovať k vnútornej slobode spojenej so zodpovednosťou a Svedomím. Nová realita priaznivého vývoja Evolúcie sa tvorí vtedy, keď s nadšením a dobrovoľne spolupracujú ľudské bytosti, ktoré dokážu zadefinovať spoločné princípy koncepcie vyváženého Života a nie chaos. Inak je to len ovládanie a to ako na vedomej, tak na nevedomej úrovni.


Konkrétne skutky v praktickom živote?

Čo tak urobiť každý deň pre inú bytosť niečo bez nároku na odmenu, na peniaze? Jedinú maličkosť. Byť jednoducho NEZIŠTNÝ. 

Kto z vás to robí? My áno, každý deň. Nečakať za nezištnosť a prajnosť od druhej bytosti, že vám to vráti. Tá priaznivá energia, ktorú produkujete sa nestratí a možno práve vtedy, keď to nebudete očakávať vám pomôže niekto úplne cudzí, taktiež nezištne. 

Pokiaľ stále 24 hodín denne iba kalkulujete, ste otrok seba samého. 

Chcete zachraňovať národ a neviete urobiť každý deň niečo pre druhého človeka nezištne? Takto to nefunguje... Samozrejme, pomáhať je potrebné iba v spravodlivých veciach pre Dobro (Svetlo) a na základe dobrovoľnosti.

Aj ten kto odovzdáva aj ten kto prijíma pomoc by mali byť úprimní a konať dobrovoľne pre vyváženosť deja.

Maličkosti ... Pomôžem staršej pani cez prechod pre chodcov s taškami a podobne ...

Vážme si našich dôchodcov, sú veľmi dôležití ako ľudské Bytosti. 

Okrem iných mnohých podstatných princípov Tvorili tu v našom štáte hodnoty na rôznych úrovniach, ktoré teraz mnohí grázli zneužívajú a rozkladajú, ničia. 

Strieborná ekonomika je mimoriadne zásadnou súčasťou vyváženého celku v štáte. 

Iba idiot bez empatie si to neuvedomuje a nezloží dôchodcom úctu.


A čo tak prestať klebetiť, ohovárať poza chrbát niekoho a prestať robiť intrigy ? Už deti v materskej škôlke sa navzájom ohovárajú, "bonzujú" na seba kvôli zištnosti a osobnému prospechu. Tak, tak, smutné ...

Tu a teraz začať s umením kultivovaného dialógu na vysokej Etickej úrovni medzi ľuďmi, okrem kritického myslenia sa naučiť aj tvorivo myslieť. Áno, je to ťažké, tvorivé myslenie si vyžaduje veľkú námahu, rozbíjanie a kritika nie. 


A teraz cez leto? Čo je zrejme veľmi dôležité?

Pre niekoho možno očkovanie, aby mohol ísť na dovolenku ekonomicky podporiť iný štát ... aj to je úroveň Vedomia, isteže ...

Prosím, apelujeme na rodičov. Najmä mladých rodičov. Zodpovedný prístup, veľká obozretnosť je na mieste. Nebuďte vydierateľní. Sledujte veľmi pozorne počas mesiacov júl a august 2021 všetky záležitosti v súvislosti s "reformou" vzdelávacieho systému a celého školstva ... 

Aby ste niekedy nenadávali, že máte šťastné a hlúpe deti bez Etiky, emocionálnej inteligencie a mravných hodnôt. Teraz buďte opatrní, teraz, nie o 5 rokov plakať nad rozliatym mliekom. TU A TERAZ. 

Sledujte nie okázalé gestá v médiách, ale obsahovú podstatu a DETAILY ! 

Všetky podrobné detaily je potrebné analyzovať a precízne vysvetliť. Byť zodpovedný rodič. Dokázať rozpoznávať, čo je správne a čo nie ... MY na tom PRACUJEME STÁLE :-)

A ešte sa pozrite aj na oblohu, každý deň na chvíľku, pár minút, čo sa na nej deje, zodvihnite hlávky ... a porozmýšľajte trošku, čo každý vie urobiť preto, aby nepadali v 32 stupňových horúčavách ľadovce a sneh. Však?

Veľa Pozitivity a ZDRAVIA, VITALITY a CHUTI do ŽIVOTA prajeme :-) 

... a skúste svojou VÝŽIVOU PODPORIŤ tvorbu neurotransmitterov ako sú : DOPAMÍN, SEROTONÍN a ENDORFÍN, budeme ich všetci véééééľmi potrebovať :-)

 

© Marian Svinčiak, www.viacenergieprezivot.sk, jún 2021

© Andrea Svinčiak, www.viacenergieprezivot.sk, jún 2021