V roku 2022 má SLOVENSKO šancu byť holubicou mieru

29.12.2021

Všetko Najlepšie v Novom roku 2022 Priatelia. Pevné Zdravie, skvelú prirodzenú Imunitu, mnoho tvorivej sily a Úspechov. Budeme ich potrebovať :-)

Možno sa to nezdá, ale Slovensko sa svojim dianím v roku 2021 stalo zásadným nezabudnuteľným mílnikom v dejinách nielen národných ale aj Európy a v neposlednom rade aj celoplanetárnych. Isteže, niekto povie, že v tom zlom, v ovládajúcej temnote a má Pravdu, keď to povie. Ale nielen v zlom ... 

Áno, poniektorí ukázali svoju nízku úroveň Vedomia, etickú a mravnú plytkosť, nihilizmus, vyprázdnenosť od ľudskosti a súcitu. Naše politické elity (česť minimálnemu počtu výnimiek) sú v tomto preteku o hodnotách prázdnoty, temnoty a hlúposti nedostihnuteľne v čele rebríčka našej Galaxie a domnievame sa, že hrajú prim aj v tejto vetve Stvorenia a v našom Vesmíre. 

Máme tu však aj pozitívne ukazovatele. Nepodarilo sa nás na Slovensku anektovať tak, ako si to poniektorí holohlaví fešáci zaumienili a teraz si obhrýzajú nechty doma, kde ich nikto nevidí, keď sa majú pozrieť do očí svojich detí. Našich špičkových vedcov chcú "elity" v matrixe zdiskreditovať, v skutočnosti im to však dodáva ešte väčší punc objektivity, Pravdivosti a podpory ľudskosti a Života, pretože svojim Vedomím tento matrix presahujú. Stále máme takmer 50 percent (49,9 percent) nezaočkovaných ľudí z celkovej populácie. Z časti ľudí (cca 28 percent populácie) pribúda mnoho bytostí, ktorí prosia o pomoc či rady iných, pretože sa dali "mňamkovať" dvomi dávkami (v dobrej viere) a vidia, že to nie je celkom v poriadku. Neverending story nechcú aplikovať vo svojich životoch ... Nuž čo, ako sa hovorí " spadla kosa na kameň...".  No a ľudia, ktorí využili svoju voľbu na "včeličky", sú taktiež ľudia, ktorí majú svoju možnosť voľby a aj ju využili. Nadávať však už je pozde ...

Vopred jasne prehraté mentálne násilníctvo v oblasti legislatívy titulom povinného očkovania je len výkrikom do tmy. Zdochýnajúci kôň kope ... a občas aj trafí ...  

Nie náhodou je jedným z dôvodov nemožnosti aplikácie povinného očkovania aj podľa Európskeho súdu pre ľudské práva v "Stars-burgu" práve PRIRODZENÁ IMUNITA. Príroda je neprekonateľná.

Aj keď to tak možno nevyzerá, temné systémy sa postupne rozpúšťajú aj v oblasti našej Planéty Zem aj priamo na Zemi. Je to veeeľká zauzlená dráma, všetko chce svoj čas. Najhoršie sú na tom naše elity, ktoré niekde v hĺbke podvedome cítia, že ich koniec sa blíži a nevedia sa s tým nijako vysporiadať, ani sa to nedá. Spravodlivosť v oblasti energetickej rezonancie príde, tam sa nedá podplácať. Skôr či neskôr. 

Dokonca aj šmejdi, ktorí sa naučili rôznymi okultnými technikami obchádzať a odkladať svoje karmické zaťaženie a nálože, to majú zrátané. Prekrývajú sami seba dvomi, tromi lacnými vrstvami kamufláží, ktoré skoro každé dieťa dokáže prekuknúť svojou čistotou. Sami šmejdi prichádzajú na svoju úbohosť a malosť uvedomujúc si nechcene, že Nekonečné Vedomie sa s nimi vysporiada. Je to silný pocit, keď viete, že pred sebou neujdete. Pre niektorých až na zošalenie.

Niet sa čomu čudovať, že keď sa poniektorým chrapúňom a grázlom vráti to, čo napáchali, tak zošalejú. Najmä, pokiaľ dôchodcovia mnohokrát v podstate s najvyššou úrovňou disciplíny a etiky majú žiť na Slovensku zo žobračeniek, dokonca sú považovaní za nadbytočných, no na druhej strane máme peniaze na "ochranu sysľa", aby sa mu v noci prostredníctvom fotopascí mohol niekto pozerať do zadku. A to za milióny eur. Veru tak, takáto špina ešte na Slovensku v histórii jeho existencie nebola ... Deti hlúpnu, umenie a kultúra je vyprázdnená od skutočnej kvality, mainstreamové karikatúry v drvivej väčšine ešte viac šíria toxicitu v úrovni idiotov, ale my ideme chrániť ľudí pred dezinformačnými konšpiráciami, ktoré sú v drvivej väčšine smutnou pravdou. 

Aj napriek tomu stále nás nezlomili ...

I keď poniektoré neľudské monštrá inkarnované v ľudských telách sa snažia opakovaním omylov z minulosti anektovať nás rôznymi "mierovými dohodami pre našu bezpečnosť ", môžeme svojou pevnosťou, odvahou, úprimnosťou, vrúcnosťou, prajnosťou, vychádzajúcich zo sebaúcty, etiky a mravnej čistoty v roku 2022 ukázať, že skutočne sme výnimoční svojim latentným potenciálom priateľstva, múdrosti, srdečnosti :-). 

Môžeme (a je to dôležité) uzemňovať a rozvíjať čistú slovanskú kultúru a umenie v praktickom živote pre povznesenie estetiky a etiky ľudských bytostí z totálneho úpadku a tvoriť nové školstvo na úplne iných princípoch (pravdivosť, úprimnosť, ľudskosť). Máme na to, ale sme poniektorí leniví a radi sami seba zhadzujeme obdivovaním tuposti a nízkosti v našom okolí, je potom na mieste, že máme strach z prázdnoty.

 

Veríme, že sa prejaví tento potenciál na Slovensku aj navonok ako holubica mieru. Áno, u všetkých tých, ktorí sú skutočne ľudskými bytosťami ...

Preto nezabúdajme, že ČAS je vzácna energia a je len na nás, čomu ju venujeme, aké Priority sú pre nás dôležité ... podporujeme Život? Dokážeme komunikovať vzájomne etickým a úctivým spôsobom? Nie, čas neplynie lineárne, je to len dimenzionálna formácia ilúzie vnímaná nami.

Preto buďte v kľude, žiadna vojna konvenčnými ani inými zbraňami v Európe ani na Planéte Zem nebude. Určite nie najbližších 500 rokov ... menšie konflikty mimo územia Európy je možné predpokladať, ich toxicita bude v konečnom dôsledku rozpustená a anihilovaná. Podobne tak aj "náckovské" chúťky totalitných parazitov budú stále viac anihilované a likvidované. 

Musíme sa však vysporiadať s mrazivou vojnou informácii, ktorú tu máme a na to potrebujeme vedieť rozpoznávať Pravdu a lož, Dobro a zlo (Svetlo a temnotu). 

To nie je možné len samotným intelektom a rozumom. Potrebujeme zapojiť všetky časti našich bytostí najmä kvalitnú intuíciu a duchovnú zložku na Evolučnom Vzostupe. 

Nespoliehajte sa na nikoho, že vás zachráni, sami sa zachraňujte sebaúctou a úctou k Životu, Zdraviu, a zvyšujte úroveň svojho Vedomia v praktickom živote :-)

Nech sa darí v roku 2022 ĽUDSKÝM bytostiam lepšie než si viete predstaviť :-)


© Andrea Svinčiak, www.viacenergieprezivot.sk, december 2021

© Marian Svinčiak, www.viacenergieprezivot.sk, december 2021