Toxicita prostredia, v ktorom žijeme ... z viacerých pohľadov ... Príroda tieto vplyvy odmieta

10.01.2022

Toxicita prostredia, v ktorom žijeme na SLOVENSKU je zjavná a to z viacerých energetických príčin. Práve z tohto dôvodu máme o to väčšiu motiváciu stále zlepšovať seba samých a celkový Životný štýl. Zlepšovať verziu seba na všetkých úrovniach. Sme vďační, že sa nám to darí a aj s mnohými ľuďmi, ktorí stále pribúdajú :-)

Zlepšovanie odolnosti a IMUNITY prirodzeným spôsobom Príroda a Planéta Zem jednoznačne uprednostňuje.

Príkladom, s ktorým sa stotožňujeme z hľadiska výkladu právneho a skutkového, vedeckého a aj energetického je stanovisko JUDr. Petra Weisa, ktoré je uvedené v nasledujúcich článkoch :

https://akw.sk/covid-19/vakcina-proti-sars-cov-2-ako-biologicka-zbran-komplexny-pohlad/

https://akw.sk/covid-19/dvojaky-pristup-vo-vede-ak-ide-o-kovid/

Ďalšími druhmi toxicity sú napríklad mentálne egregory a formácie politických elít na Slovensku, ktoré nemajú žiadny problém tvoriť energetickú špinu, o ktorej vzhľadom k nízkej frekvencii svojich bytostí nie sú schopní ani rozpoznať, ani vyčistiť. Škodia tým okrem iného kolektívnemu podvedomiu aj Vedomiu.

Treba ich voliť priatelia :-) sú spásou pre Slovensko. Najmä pokiaľ "neočkovaných" ľudí považujú za dezolátov. Však pán Pellegríni (..."sú, sú"...).

Aj keby bol jediný v galaxii tento fešák s jamkami, tak ho voliť nebudeme. Prečo? Pretože nerobíme sizyfovskú prácu.


odkaz na "etické" video politikov, v "etickej" TV :

https://www.infovojna.sk/article/video-falosny-opozicny-lider-vs-matovicov-americky-mopslik-pellegrini-a-budaj-sa-v-zakulisi-zhodli-na-tom-ze-v-opozicii-su-dezolati


Áno, práve aj takí frustrovaní "pacienti", bez schopnosti sa kontrolovať, ktorým ako oni tvrdia úchylne "došla slušnosť", ako karikatúry ľudských bytostí bez etiky a mravnosti sa odbavujú na rôznych sociálnych sieťach cez nenávistné prejavy voči politikom a iným ľuďom (dokonca útočia sproste na dôchodkyne, či ženy pre ich slobodný a kultivovaný názor), prispeli výrazne k tomu, že fešáci s jamkami nám, ktorí sme sa nestali súčasťou experimentálnych aplikácii rôznych látok budú hovoriť dezoláti. 

O to viac, keď podobní úbožiaci sa boja povedať vždy niečo osobne do očí a schovávajú sa za falošné profily, či identitu ako všelijakí bývalí ŠTBáčikovia, tajní a pod.. Aj tak o nich vieme. Sú naozaj "vysokým" vzorom pre svoje deti, vnúčatká a budúce generácie. Všetko to vzniká pri elementárnom ignorovaní duchovného pozadia sveta alebo pri jeho výsmechu.

Stoky fanatikov a tzv. "pseudovlastencov", ktorí sa bijú do pŕs a pritom sú frustrovaní posralkovia, sú rovnako nebezpeční ako anexia spoza veľkej mláky.  

Myslíte si, že nenávisťou voči niekomu, resp. niečomu niečo kvalitívne evolučné vytvoríte v realite? To určite. Presne naopak. Akurát škodíte sebe, na prvom mieste, aj svojim rodinám a pokoleniam (tí to schytajú aj na úrovni DNA a aj na iných úrovniach) a samozrejme okoliu. 

Nenávidíte napríklad politickú stranu Smer? Nie, nie sme voliči Smeru :-), nech sa páči, ešte väčší "eliťáci" a grázli to využili a aj využívajú. Toto funguje všade na tejto Planéte ale na Slovensku je to "prim". Vieme väčšinou len kritizovať avšak nič nové netvoríme, pretože naše celkové naladenie bytostí frekvenčne stagnuje alebo klesá. Vidieť to najmä v školstve ... "rozvíjame" kritické myslenie a pritom deti nevedia písať písaným písmom, hlavne digitalizácia a lenivosť, proste debilizácia (česť výnimkám).

Podobne aj pokus o súčasnú anexiu častí Slovenska zo strany USA je dôležitou témou, ktorá je toxická pre Slovensko. Veľmi trefne a jasne sa vyjadril tejto téme JUDr. Štefan Harabin, ktorý odhalil toxicitu podstaty okupačnej dohody už v počas prezidentskej kampane roku 2019, s jeho stanoviskom sa jednoznačne stotožňujeme :

https://www.youtube.com/watch?v=Z8fJlBxxFg8


Všetky tieto toxické energie politických elít, či už je to "vakcinácia", propaganda proti "dezolátom" alebo anexia územia Slovenska rôznymi "extrémnymi dohodami" Príroda a Planéta Zem  o d m i e t a j ú .  

Preto je zásadné ... spájajte sa Ľudia s Prírodou a Planétou Zem na rôznych energetických úrovniach. Oni majú impulzy pre spoluprácu pre každú Ľudskú bytosť. 

Na to je potrebné pracovať na sebe a svojej čistote, energetickej čistote. Toto nie je pre intelektuálne analýzy skazených akrobatov a politických komentátorov, ktorí všetko vedia

Len minimum, doslova zlomok ľudí na Zemi v súčasnosti je spojených s frekvenčne s energiami Prírody a Planéty Zem. Asi tak. Potešujúce však je, že Planéta Zem nikdy neťahá za kratší koniec :-) a mnohé kataklyzmy v minulosti to potvrdzujú ...

Prajeme ĽUDSKÝM BYTOSTIAM veľa štastia, pevné Zdravie a SUPER PRIRODZENÚ IMUNITU na ceste sebazlepšovania a tým aj svojho okolia :-)

My zotrvávame aj naďalej tak, ako sme to tvrdili pred dvomi, tromi rokmi ... v žiadnom prípade sa NEBUDEME zúčastňovať toho procesu, ktorý je nazývaný "očkovanie, či vakcinácia" ani naše deti, či rodiny. 

Niet tej sily v Stvorení a Vesmíre, ktorá by tento náš postoj zmenila :-)


© Andrea Svinčiak, www.viacenergieprezivot.sk, január 2022

© Marian Svinčiak, www.viacenergieprezivot.sk, január 2022