TOP 1 v regulácii hmotnosti a podpore zdravého životného štýlu

18.02.2022

Euromonitor International Ltd. umiestňuje Herbalife Nutrition World 1. zdravotný kokteil a najlepšiu značku v šiestich zdravotných kategóriách

TLAČOVÁ SPRÁVA PR Newswire 28. januára 2022, 08:30

LOS ANGELES , 28. januára 2022 /PRNewswire/ - Prvú svetovú výživovú spoločnosť, Herbalife Nutrition, označila Euromonitor International za "Svetový #1 Health Shake 1 " a "Číslo 1 značky v aktívnej a životosprávnej výžive 2 ", nezávislá spoločnosť zaoberajúca sa prieskumom trhu. Spoločnosť si tiež udržiava svoje najvyššie postavenie na svete v štyroch ďalších kategóriách Euromonitor, vrátane riadenia hmotnosti a pohody 3 ; a už piaty rok po sebe tituly ako top svetová značka v riadení hmotnosti 4 , náhradách jedla 5 a náhradách jedla a proteínových doplnkoch spolu 6 .

Euromonitor International udeľuje Herbalife Nutrition World 1. zdravotný kokteil a najlepšiu značku v šiestich zdravotných kategóriách

"Vytváranie najchutnejších a najkvalitnejších výživových produktov, ktoré pomáhajú ľuďom dosiahnuť ich wellness ciele, je základom toho, čo robíme, a dôvodom, prečo spotrebitelia dôverujú Herbalife Nutrition, že im pomôže zlepšiť ich výživu," povedal John Agwunobi , predseda predstavenstva a generálny riaditeľ spoločnosti Herbalife NUTRITION,

Spoločnosť každoročne získava množstvo ocenení za svoje vysokokvalitné a vedecky podložené produkty od médií, vládnych agentúr a spoločností zaoberajúcich sa výskumom spotrebiteľov. Niektoré z ocenení z minulého roka zahŕňajú:

  • Spojené štáty americké : Zvolený ako jeden z najlepších programov na chudnutie podľa spotrebiteľských potrieb podľa hlasovania spotrebiteľov.
  • Čína : Viaceré ocenenia vrátane Národnej ceny pre podniky preukazujúce kvalitu a integritu produktov a služieb , ktorú udeľuje China Quality Inspection Association.
  • India : Femina, prvý a najčítanejší ženský anglický časopis v Indii , uznávaná ako "Power Brand 2021" v kategórii Celková holistická výživa pre ženy .
  • Kórea: Už desiaty rok po sebe udeľuje hlavnú cenu v kategórii zdravotne funkčných potravín Digital Chosun Ilbo, popredná miestna mediálna spoločnosť, sponzorovaná Ministerstvom obchodu, priemyslu a energetiky a Ministerstvom poľnohospodárstva, výživy a vidieckych záležitostí.
  • Rusko : Produkt roka , ocenenie za ľadovú kávu s vysokým obsahom bielkovín, udelené Ruskou obchodnou komorou a Moskovskou medzinárodnou obchodnou asociáciou (MIBA).
  • Taiwan : Symbol kvality výživy , udelený Inštitútom pre biotechnologický a medicínsky priemysel, aby informoval spotrebiteľov, ktoré produkty spĺňajú najvyššie bezpečnostné a kvalitatívne normy.
  • Spojené kráľovstvo / Írsko : Produkt roka , ocenenie Tri-Blend Select v kategórii výživových doplnkov. Ocenenie sa získava na základe hlasovania spotrebiteľov.
  • Vietnam : Cena Zlatého produktu verejného zdravia , ktorú udeľuje Vietnamská asociácia funkčných potravín. Šestnásť produktov Herbalife Nutrition bolo ocenených za svoju kvalitu, bezpečnosť a účinnosť.
  • Belgicko : Produkt roka, ocenený za Collagen Skin Booster a príchuť Formula 1 Smooth Chocolate. Ocenenie sa získava na základe hlasovania spotrebiteľov.


Pridávame ešte ocenenia z Poľska pre produkty COLLAGEN SKIN BOOSTER, FORMULA 1 VYVÁŽENÉ JEDLO A CELÚ RADU PRODUKTOV HERBALIFE 24. 

O Herbalife Nutrition Ltd.
Herbalife Nutrition (NYSE: HLF) je globálna spoločnosť, ktorá už od roku 1980 mení životy ľudí pomocou skvelých výživových produktov a obchodnej príležitosti pre svojich nezávislých distribútorov. Spoločnosť ponúka vysokokvalitné, vedecky podložené produkty, predávané vo viac ako 90 krajinách podnikateľskými distribútormi, ktorí poskytujú individuálny koučing a podpornú komunitu, ktorá inšpiruje svojich zákazníkov, aby si osvojili zdravší a aktívnejší životný štýl. Prostredníctvom globálnej kampane Spoločnosti na odstránenie hladu sa Herbalife Nutrition zaviazala prinášať výživu a vzdelávanie komunitám po celom svete.


Ďakujeme, že máme vlastnú skúsenosť a veľmi sa tešíme, že môžeme ľuďom prinášať zdravie a zlepšovať ich kvalitu života.