Posilnenie prirodzenej obrany tela ... Vážme si sami seba

02.03.2021

SUPER IMUNITA. ZDRAVIE. POHODA. VITALITA. POZITIVITA :-)

Každým dňom sa snažíme pracovať na sebe. Teda aspoň poniektorí :-) Vždy sa dá zlepšovať.


Čo všetko ovplyvňuje IMUNITU? Všetko. Pýtajú sa to stále naši klienti. Skutočne všetko. Zdravá vyvážená výživa, teda s dostatočnou nutričnou hustotou je na prvom mieste. Tým stimulujeme pozitívne Zdravie, Vitalitu, samozrejme dôležitý je Pohyb, prirodzený pohyb, prechádzky v Prírode, chôdza. My robíme aspoň 5 tisíc krokov denne, snažíme sa minimálne 3 tisíc krokov denne v každom počasí. Sebarozvoj, práca na sebe, nadstavba v oblasti rovnováhy všetkých častí ľudskej bytosti, emocionálnej, intelektuálnej, vôľe, intuície, Vedomia.

Pre Super Imunitu však potrebujeme aj Pozitívne Prostredie, Pozitivitu, prajných ľudí okolo seba. Ktorí nás podporujú a prajú nám :-). Nie vypočítavé špiny, nie bezcharakterných ľudí, ktorí pokrytecky selektujú, čo sa im kedy hodí, klamú, sú pokryteckí a keď majú z Vás napríklad výhody a peniaze, tak vtedy, ste pre nich pečení - varení. Do očí sa pritom boja niečo povedať. Kamuflujú. Selektívna etika. V núdzi poznáš priateľa. To sú skutoční Priatelia, nie keď im ide iba "o body" ako Vás zneužiť.

Isteže, každý sa môže niekedy aj "vytočiť". Sme ľudia a máme toho plné zuby. Nemalo by to byť Pravidlom. Mali by sme sa kontrolovať a snažiť sa vnímať princíp, Prečo sa to deje ... pomenovať Príčinu?

Pre pozitivitu prostredia potrebujeme aj harmóniu v rodine :-). Etické princípy, mravné vzory, schopnosť rozoznávať dobré a zlé, rozpoznávať Pravdu a lož. Vnímať rozdiel - ovládanie alebo spoluprácu, to sú dva odlišné typy energii. Aj keď je v súčasnosti náročné orientovať sa, ľudskosťou a spoluprácou sa to dá. Existujú našťastie aj také nemainstreamové médiá, ktoré pomáhajú ľuďom orientovať sa v pavučine lží a klamstiev. Je to veľká práca pre ľudí. Aby sa mohli ľudia naučiť rozoznávať a prebudiť schopnosť myslieť. Mravná indiferentnosť a relativizácia hodnôt sú všade okolo nás, číhajú na to, ako nás ulapiť.

Pokiaľ však doma v rodine máme etický chaos, všetko je nám jedno, nemáme jasný morálny postoj vo vzťahu k udalostiam, "múdri sme iba po vchodové dvere" sme nevšímaví ku všetkému okolo nás, tak na úrovni sveta sa to prejavuje ako globalistický chaos, nihilizmus, hodnotová vyprázdnenosť, ultraliberalizmus ... 

Chápete? Ako vnútri (doma), tak vonku (v spoločnosti). Ako hore, tak dole. Predstieraná pozitivita je falošná. Nie je úprimná. Je to len pozlátko na prekrytie sebectva. Pozitivita je skutočná radosť zo života, že máme zmysel života, čo nás baví robiť, nielen kvôli zárobku ...

Pseudoelity, ktoré sa tvária, že vedú dnes na Zemi priaznivý vývoj nám nepomôžu. Sú to farizejskí zradcovia na Zemi medzi nami. Zapríčinili napríklad pred 2 tisíc rokmi vznik kresťanskej cirkvi, pohybovali sa okolo bytosti Krista v značnom počte, ani jemu nepomohli správne a múdro v čase, keď to bolo potrebné a pod.. Sú tu zase a snažia sa reparovať to, čo už niekoľkokrát v minulosti skazili znova tými istými chybami. Akými? Násilníctvom a nadradenosťou, eugenikou, dirigizmom, hodnotením ľudí podľa čísel a percent, nie podľa ľudskosti.

Oni môžu byť len prosebníci o odpustenie. A prosiť o vyváženú spoluprácu s inými ľuďmi, jemne inšpirovať, nie znásilňovať. Nič viac. Nie vážení, žiadna čistá šróbovnica DNA nezasvieti v hmote nikomu z vás, pretože nemáte na to ani zďaleka celistvé kvality a ešte dlho to bude trvať, pokiaľ sa to vôbec stane ... Dlhovekosť je pre bytosti jemné, citlivé a emocionálne na vysokej emocionálnej esenciálnej úrovni. A nie napríklad pre takých, čo od svojej obsedantno - kompulzívnej poruchy osobnosti, zúrivosti a negativity dokonca ešte aj zakopnú a vykĺbia si pritom prst na ruke.

Viacerí ľudia sme sa zhodli na tom, aj v našom tíme Zdravého životného štýlu, že vrcholom chrapúnčiny týchto kreatúr je, že sa tvária ako VZOR ETIKY a čistoty a pritom bez hanby považujú pseudoľudské bytosti ako Bill Gates, George Soros za mierotvorcov, ktorí "nie sú temní".  K a t a s t r o f a ... neuveriteľná bezočivosť !!!


IMUNITA je obrovská téma. Vnímame citlivo naše Deti, ktoré so strachom chodia do školy ... To nie je vizitka pre potlesk. Sú žiaľ aj také deti medzi nami. Rodičia nám to povedali. A čo ich rodičia? Ako sa postavia k tomu, že sa deti dusia v rúškach počas školského vyučovania? Niektorí jednoznačne, podporujú vnútorne slobodné deti a postavia sa na ich obranu. Myslíte, že tieto stresy ovplyvňujú imunitu a psychické Zdravie detí? Každý nech si odpovie sám.

A žiaľ nájdu sa medzi matkami aj také ľudské individuá a spodiny s bipolárnou poruchou osobnosti, ktoré bez hanby povedia, že pre nich je na obtiaž starať sa o ich autistické dieťa. Áno, takýmto omylom Prírody by mali zobrať občiansky preukaz.


Andrea (príbeh):

Ja som cez posledný víkend u nás v lese v Lipovanoch stretla dvoch mladíkov a obaja mali rúšku až po oči. Super. Slnečno, + 15 stupňov, v lese rúška až po oči. Slobodné bytosti. Naučili ich zrejme v škole a doma, ako správne žiť. V zápätí som stretla známeho učiteľa základnej školy, stupeň 1 až 4. Videl aj on týchto mladíkov. Tak som sa opýtala, že čo on na to hovorí?

Jeho odpoveď bola : " ... noooo to je správne, aj deti v škole maju mať rúšky počas vyučovania, to nevadí, trvám aj v triede na tom, musia to vydržať ... inak ja neriešim, čo sa deje ... "

Super, skoro som odpadla ... To je názor. Na jednej strane totálny strach a ovládnutie, stotožnenie sa s "názorom" mainstreamu politiky, na druhej strane úplný nezáujem o to, čo sa deje.


Takže otázka, čo myslíte Priatelia, má vplyv na naše deti a ich IMUNITU, to, čo sa deje aj v oblasti ich psychiky?

My s nimi hlboko súcitime. A držíme všetkým deťom palce. Aj dôchodcom držíme palce. Všetkým nám držíme palce :-)

Toto je prosím ukážka tzv. MORÁLNEJ FLEXIBILITY. Výdobytok dnešnej spoločnosti (česť vynimkám). Prispôsobujeme sa falošnou morálkou tomu, čo potrebujeme docieliť. Katastrofa. Preklad do etického jazyka znamená: " Akákoľvek blbosť, prázdnota, pahodnota, sa dá považovať za pseudoetiku a pseudomravnosť. Najmä pokiaľ z toho niečo kvapne ... ". Predsa sa musíme prispôsobiť hodnotovo, no nie? Pravda je lož a lož je Pravda. Ako sa nám hodí. Uvidíme. Ako sa nám bude páčiť. To je jedno, všetko je jedno ..."

Takéto formy mentálnej hniloby a skarikovania Etiky nás gniavia Priatelia. Valia sa aj na tých Pozitívnych Ľudí, ktorí pomáhajú druhým, ktorí stále Živia nádej.

Preto v oblasti Vyváženej výživy, Prosím, urobte maximum vrámci nutričnej hodnoty Potravín pre seba, svojich blízkych. Aj u Detí, Prosím, je potrebné maximálne úsilie vynaložiť pre pestrosť výživy ... dostatočné množstvo Zeleniny, Ovocia, celozrnných obilovín, orechov, strukoviny. aspoň ľanové a chia semienka ...

SÓJA (geneticky nemodifikovaná) je najkvalitnejším rastlinným proteínom, ktorý obsahuje všetky potrebné aminokyseliny pre našu DNA (cca 21 druhov). O tom už niet pochýb. Výborná, praxou potvrdená je Sója - bôby EDAMAME, ďalej Quinoa, Amarant sú vynikajúce pre Zdravie a Vitalitu, DOSTATOK ENERGIE. Poznáme mnoho detí aj dospelákov, ktoré to majú radi :-)

Vo výžive je potrebné mať aspoň 70 až 78 % zastúpených rastlinných Proteínov, čo už potvrdili vedecké metaštúdie bez pochýb a rozporov. Ideálne je KOMBINOVAŤ vo výžive rastlinné Proteíny každý deň. Potrebujeme totiž prijať všetkých cca 21 aminokyselín pre svoje telo, teda esenciálne (8-9) aj neesenciálne (12) aminokyseliny, aby sme boli v rovnováhe už na úrovni priaznivej tendencie sekvenovania metylových skupín našej DNA. 

My máme výborné skusenosti vrámci výživy aj so SPIRULINOU. Dôležitý je však zdroj. Stále sa môžeme zlepšovať.

Ako sa kvalitná výživa prejaví v praxi? Určite nie zo dňa na deň, že začneme svietiť :-) Ale tým, že poctivo budeme trpezlivo a vytrvalo stabilní vo výžive, budeme sa cítiť stále lepšie, sviežejšie, budeme zlepšovať Imunitu, Odolnosť. A aj nejaká pridaná hodnota naviac príde časom.

A navyše vysokokvalitnou výživou vytvárame všetky predpoklady pre tvorbu veľmi priaznivých Neurotransmitterov (Serotonín, Dopamín, Endorfín, ...) v hypotalame a ďalších dôležitých neuropeptidov, pre našu Vitalitu, Pozitivitu, Radosť, Imunitu, celkovú Odolnosť. A u Detí pre kvalitný celkový harmonický vývoj.


V rámci informácii (aj vedecky publikovaných) sa prejavujú v praxi princípy, ktoré nám môžu pomôcť pri Zdravom životnom štýle a jeho zlepšovaní, napríklad konkrétne vo výžive. Ide o výskumy geoinžinieringu a umelého ovplyvňovania počasia na našej Planéte Zem ... Spomenieme aspoň niečo, nie je možné to celkom ignorovať, nakoľko to vplýva na všetkých ľudí na Planéte Zem, na niekoho viac na niekoho menej ...

Jedným z východisiek bol výskum škôd, ktoré sa prejavili na plodinách aj v Nórsku. Už v roku 2012 boli konkrétne výsledky. Chemická analýza plodín a súvisiacich pôdnych a dažďových vzoriek potvrdili vysoké hodnoty bária a stroncia. Spolu s hliníkom a titánom  je to známy chemický "odtlačok prsta" nájdený pri analýze odumierajúcich plodín stromov v oblastiach, kde sa realizoval "chemtrails". Vysoké množstvá ťažkých kovov vo vzorkách. Z hľadiska historického vývoja geoinžinierskych techník boli zistené zmesy amorfných solí monokryštalický oxid hlinitý a oxid titaničitý, ktoré sú škodlivosťou náročné pre ľudské zdravie. Existujú výskumy, ktoré preukazujú, že pôsobenie vyššie uvedených chemických odtlačkov v potravinovom reťazci sa prejavuje u cicavcov a ľudí ako kľúčový faktor pri chorobách spojených s nervovým systémom a vegetatívnym nervovým systémom ...

Samotné nanočastice môžu totiž zostať v atmosfére až 18 mesiacov a môžu následne zostúpiť do pôdy dažďom. Vďaka svojmu charakteru môžu prechádzať cez bunkové membrány listov a koreňmi vstupujú do rastlinného tkaniva. Dochádza k poškodeniu rastlín a k znižovaniu schopnosti samoorganizovania Prírody cez pôsobenie na DNA.


Čo s tým? Ako si vieme pomôcť vo výžive, aby sme boli odolnejší ?

Naše tipy praxou u mnohých ľudí overené sú: Spirulina (Havajská, čistý Zdroj je dôležitý), 

Vitamíny skupiny B - B1, B2, B6, B9, B12, výživové doplnky, Omega 3 nenasýtené mastné kyseliny, čistý zdroj je dôležitý (z divo žijúcich morských rýb). 

Pravidelne zaradiť do vyváženej výživy zelenú listovú a hlúbovú zeleninu. Rastlinné Proteíny SÓJA, sójové bôby EDAMAME, opäť je dôležitý čistý zdroj. 

Pre bližšie informácie sa môžete na nás obrátiť :-)

Dôležitá je celistvosť a vyváženosť ...

Pevné Zdravie a Super Imunitu Prajeme Priatelia


© Marian Svinčiak, www.viacenergieprezivot.sk, marec 2021

© Andrea Svinčiak, www.viacenergieprezivot.sk, marec 2021