Posilnenie prirodzenej obrany tela  1.

10.02.2021

Určite si mnohí z vás všimli v poslednej dobe na sebe alebo na ľuďoch vo svojom okolí nevysvetliteľnú únavu, nervozitu, zvýšenú spavosť a prípadne aj depresie. My to vnímame na ľuďoch okolo nás, aj keď v súčasnosti máme skôr online komunikácie resp. stretnutia a mnoho ľudí si sťažuje práve na tieto problémy. Týka sa to takisto detí ako dospelých. Nečudo. Určite nevyjdeme so žiadnou novinkou, keď sa odvoláme na geoinžiniering resp. ovplyvňovanie počasia technológiami, ktoré počasie upravujú v prospech určitých cieľov, ktoré s nami mocenská elita má. Pochopiteľne sa v drvivej väčšine tieto činnosti tvária ako "mierotvorcovské snahy o záchranu Planéty Zem a ľudskej civilizácie".


Existuje mnoho vedeckých štúdií, ktoré preukazujú, že umelé ovládanie počasia, kde sa pasuje človek zase do toho, kto je múdrejší než Príroda a Planéta Zem, je zvrátené a smeruje k nepriaznivým dôsledkom. Dostal sa nám do ruky dokument, ktorý potvrdzuje, že to nie sú žiadne konšpiračné teórie, ale smutný fakt a tvrdá realita, ktorá tu je už od polovice 20. storočia. Vojenské technológie skrývajúce sa na meteorologické sledovanie počasia v záujme "bezpečnosti" Planéty Zem a jej obyvateľov. S týmito technológiami a je zjavné, že s eugenikou, sú spojené aj zdravotné problémy, ktoré sa vyskytujú takmer v každej oblasti našej Planéty. Niekde viac, niekde menej, ale sú. Podstatné je, že všeobecne "elity" a vedenie štátov popierajú tieto technológie. Alebo dokonca sa bezočivo tvária, že: "áno, my sa snažíme vylepšovať počasie".

Existujú témy, ktoré sa všeobecne popierajú, dokonca sa javia ako niečo, čo zachraňuje ľudí na Zemi pred katastrofou :-). Tieto témy sú však tu, sú súčasťou toho, čo sa deje na Zemi. Ich ignorovaním si nepomôžeme. Práve naopak. Ako sa hovorí, pokiaľ sa nestaráme o svoju záhradku, nevenujeme sa jej, tak sa o ňu postará niekto iný ...


Máme tu v našich životoch na Planéte Zem témy, ktoré sú súčasťou našich životov, či sa nám páči alebo nie:

  • popieranie existencie chemtrails na ovplyvňovanie počasia s látkami ako sú hliník, stroncium, bárium, lítium ... (podrobne to niekedy rozvedieme)
  • chrípka ako biologická zbraň a príprava zákonov na povinné očkovanie
  • popredie existencie morgellonovej choroby
  • presadzovanie zavedenia geneticky modifikovaných potravín proti vôli väčšiny obyvateľstva
  • odmietanie štátnych orgánov sťahovať produkty s glyfosátmi - čo je všeobecne celosvetovo najpoužívanejší herbicíd a dokázalo sa, že potláča schopnosť organizmu detoxikovať sa a je zodpovedný za vrodené vady a spontánne potraty
  • zavádzanie skenerov na letiskách
  • odmietanie poškodení spôsobených mikrovlnným žiarením prostredníctvom mobilov a wi-fi sietí
  • odmietanie nanotechnológií ovplyvňujúcich správanie ľudí
  • odmietanie používania skalárnych zbraní a odstraňovanie nepohodlných.


Látky, ktoré sa vypúšťajú do ovzdušia a následne ovplyvňujú pôdu, potravinový reťazec, psychiku a správanie ľudí, majú rôznu formu. Škodlivými látkami sú napríklad hliník, bárium, stroncium, líthium...


Tieto látky sa dostávajú do buniek nášho organizmu a my sa ich jednoducho potrebujeme zbaviť. Keď si uvedomíme, čo všetko by sme potrebovali v našom organizme vyčistiť, tak sa to javí ako práca na plný úväzok, pokiaľ si chceme zachovať psychické aj fyzické zdravie. Podstatné však je, že musíme pracovať inteligentne a nie zbytočne. Správna výživa a stravovacie návyky sú 70% úspechu a sú osvedčenými ochranami proti rakovine a degeneratívnym chorobám, pokiaľ máme telo zanesené toxínmi. V tomto a ďalších článkoch vám pomôžeme pochopiť výhody rôznych potravín, zvoliť čo najlepšie výživové doplnky a implementovať ďalšie osvedčené stratégie úspechu.

V prvom rade si detoxikácia vyžaduje stály prísun výživných látok. Potrebujeme stovky enzýmov, vitamínov a ďalších molekúl, ktoré pomôžu telu zbaviť sa nežiadúcich odpadových látok a chemikálií. Aj keď väčšinu práce pri detoxikácii vykonáva pečeň, zapojené sú aj ostatné orgány ako črevný trakt, obličky, pľúca, lymfatický systém a pokožka. Pečeň v skutočnosti odfiltruje asi 75% toxických odpadov a pomocou žlče tento odpad rozkladá a vylučuje. Niektoré toxíny skončia v hrubom čreve ako súčasť stolice. Vo vode rozpustné toxíny sú zachytávané obličkami a vyplavované cez močové cesty. Ďalšie toxíny opúšťajú telo pľúcmi, kožnými pórmi potením alebo hlienom, ušným mazom a inými výlučkami :-)

Naša strava by mala obsahovať vyvážený pomer sacharidov, bielkovín a tukov. Proteíny opravujú rozbité molekuly bielkovín a dodávajú síru a tuky pre bunkové membrány. Tento typ stravovania pripraví vaše telo na detoxikáciu a jeho ďalšou výhodou je zlepšenie citlivosti organizmu na inzulín a odvrátenie cukrovky 2. typu.

Pečeň je tu opäť orgánom, ktorý je najviac ohrozený vyhorením z detoxikačnej činnosti, pretože robí toľko práce pre nás a našou úlohou je dodať pečeni dostatok živín na to, aby sme ju podporili. Keď je v našom organizme nadbytočne množstvo znečisťujúcich látok a pečeň ich musí filtrovať, tak si to môžeme predstaviť ako sito, ktoré je zanesené, odpad sa nevyhadzuje a môže spôsobiť rôzne zdravotné problémy. Sem patrí únava, bolesti brucha nad pečeňou, pálenie záhy, nadúvanie, bolesti hlavy, bolesti kĺbov, svrbenie kože a vysoký tlak krvi. Preto je našou prvoradou povinnosťou starať sa o svoju pečeň.

Viac si povieme v ďalšom pokračovaní ...


P.S.: Pozrite sa na oblohu Priatelia, uvedomte si, čo sa na nej deje napríklad od októbra 2020 :-( Náhoda, však? Je to na každom z nás, aby sme stále zosilňovali svoju odolnosť a Imunitu :-)


© Marian Svinčiak, www.viacenergieprezivot.sk,  február 2021

© Andrea Svinčiak, www.viacenergieprezivot.sk, február 2021