Má Zdravá výživa pozitívny vplyv na medziľudské vzťahy?

20.01.2020

Myslíte, že je možné, aby mala Zdravá výživa, Zdravý životný štýl ľudskej bytosti vplyv na jej slobodu, vnútornú harmóniu, dokonca na kvalitu a pozitivitu života, či medziľudských vzťahov?

V minulom článku sme uviedli, že budeme prinášať príbehy ľudí z praktického života, ktorí dokázali prostredníctvom zdravej výživy zmeniť svoj život k stabilnému Zdraviu, vitalite, pozitivite, úspechu. Tu je jeden z nich. Je to príbeh pani Juliany O., 67 ročnej aktívnej dôchodkyne ... 


Žijem v Banskobystrickom kraji, v okrese Poltár. Som vďačná mojej dcére Andrejke môjmu zaťovi Marianovi, že ma inšpirovali k zmene môjho životného štýlu. Akej?

Mám rada Prírodu, pohyb, a nedávno som sa pridala k turistickej skupine s ktorou som absolvovala aj 20 - 30 km túry po nádhernej slovenskej Prírode. Niekoľko rokov cvičím Päť Tibeťanov, ku ktorým ma nasmerovali dcéra Andrea a zať Marian, čím sa mi neuveriteľne zvýšila vitalita a energia. Päť Tibeťanov, cvičím každý deň ráno po prebudení, každý cvik 21 opakovaní. Bez tohto cvičenia si už neviem predstaviť svoj deň. Namiesto liekov, ktoré konzumujú moji rovesníci a aj mladší ľudia, toto cvičenie ma energetizuje, dodáva mi vitalitu a silu.

Postupne som si uvedomila, že okrem cvičenia je potrebné zlepšovať aj výživu. Niektoré jedlá ma "spomaľovali", vnímala som ako keby "znižovali energiu" a v tomto smere mi opäť pomohla Andrea s Marianom v oblasti Zdravej výživy a celostného pozitívneho vývoja mojej osobnosti.

Nedávno som utrpela úraz - viacnásobnú zlomeninu zápästia, v septembri 2019. Vtedy sa spolupráca s Andreou a Marianom prebudila do "Nových rozmerov". Dostala som jasný vnútorný impulz, že mám začať užívať výživové doplnky Herbalife Nutrition. Tieto som sporadicky užívala už aj predtým, ale teraz ich konzumujem DENNE a pravidelne.


Hneď potom, ako mi dali dole sádru z ruky, som začala užívať jednak Zdravé jedlo od tejto firmy (koktail) ale aj ďalšie doplnky výživy ako napríklad vápnik. Vtedy som si uvedomila tú úžasnú kvalitu týchto doplnkov, pretože za 2 týždne, ako mi dali dole sádru som mala zápastie úplne zregenerované a prakticky 100 % ohybné. Na kontrole len po dvoch rehabilitáciách sa lekár úprimne čudoval, ako je ruka perfektne zahojená a nie je potrebná ďaľšia, dlhodobá rehabilitácia. Hneď som mohla cvičiť aj Päť Tibeťanov, moje zápästie to bez problémov zvládlo.

Ako som začala pravidelne s užívaním produktov Herbalife Nutrition, zvýšila som disciplínu sama na seba, po asi troch mesiacoch som začala vnímať aj energie, napríklad, keď ma niekto klame alebo zavádza a aj keď mám dobrú intuíciu a aj predtým som to vnímala, teraz som začala mať väčšiu istotu. Začala som si uvedomovať svoje chybné postoje v minulosti vo svojom správaní. Uvedomila som si, že nemôžem nechať stále na sebe parazitovať ľudí, ktorí ma napríklad dlhodobo klamali, nevážili si ma a pod.. Etické hodnoty sa u mňa začali meniť. Kladiem dôraz na čestnosť a úprimnosť. Napríklad, že nepotrebujem, aby ma mal niekto rád, len preto, že mu nepoviem pravdu do očí, čo si myslím, aj keď je to blízka osoba, rodina a pod..

Veľmi ma potešila skutočnosť, že práve určitou premenou v oblasti celkového Zdravého životného štýlu, myslenia a konania sa mi zlepšili vzťahy s mojou dcérou, zaťom, vnukom. V tom je tá úžasná sila cvičenia Päť Tibeťanov ako aj konzumovania zdravej a vyváženej výživy produktov Herbalife Nutrition z mojej vlastnej skúsenosti. Lepšia výživa celého fyzického tela a mozgu úplne mení myslenie človeka. 


Som naladená na pozitívne myslenie teším sa zo života, vnímam nádheru Prírody a mám nadhľad nad chybami ľudí. Pozitívne myslieť od rána až pokiaľ nejdem spať je oslobodzujúce. Myslím si, že som prajná, nepoznám závisť, prajem všetkým len to najlepšie. Ja si napríklad aj aj píšem pozitívne prehlásenia na papier.

V súvislosti s užívaním produktov výživy Herbalife Nutrition musím uviesť aj ďalšiu osobnú pozitívnu skúsenosť. Zlepšil sa mi výrazne spánok. Spím bez prerušenia celú noc, hlbokým spánkom, čo poukazuje taktiež na správnu činnosť mozgu, ale aj endokrinného systému. Na základe opakovaných meraní metabolickej analýzy, sa mi zlepšili hodnoty. Stabilizovala som sa, ale stale je na čom pracovať a zlepšovať sa. 

Pri fyzickej záťaži, ako napríklad dlhšie túry, ktoré robievam, cca 20 - 30 km, som v pohode, po záťaži sa vďaka produktom Herbalife Nutrition rýchlo regenerujem a necítim neprimeranú únavu, ako som pociťovala predtým, keď som tieto "zázračné produkty" neužívala.


Záverom by som chela poďakovať Andrejke a Marianovi za všetku pomoc v oblasti Zdravej výživy a Zdravého životného štýlu. Ďakujem, že ma priviedli k mimoriadnej výžive Herbalife Nutrition, ktorá z mojej vlastnej skúsenosti je skvelá a pomohla mi zlepšiť celkovú kvalitu môjho života a zlepšiť medziľudské vzťahy :-)

Ďakujem, že som zdravá a že môžem svojim osobným príbehom inšpirovať aj ďalších ľudí :-)


© Andrea & Marian Svinčiak, www.viacenergieprezivot.sk, január 2020  (úvodná časť článku)

© Juliana Obročníková, www.viacenergieprezivot.sk, január 2020