Čo sa deje s Planétou Zem? Čo nám v súčasnosti naznačuje?

22.09.2021

Čo sa deje v súčasnosti s Planétou Zem? Čo nám naznačuje táto obria živá bytosť? Nedvíha náhodou prst?

Možno, že to tak na prvý pohľad nevyzerá  ale aj táto téma je v súčasnosti mimoriadne dôležitá. A všetci svojim spôsobom života na to vplývame. Takže ako ľudská civilizácia sa nemáme na čo vyhovárať.

Už začiatkom tohto roka sme písali o tom, že sa v priebehu jeho druhej polovice zrejme začne Planéta Zem  "ozývať". Vyplýva to z mnohých pôsobení, pochopiteľne aj z toho, čo ľudské bytosti žijúce na nej (zatiaľ koristnícky a v nevyváženosti), česť výnimkám, vyprodukujú za energetické kvality, či anomálie.


Áno, aj Planéta Zem vníma viac, než si dokážeme predstaviť. Má svoje očistné procesy prirodzené a pochopiteľne sleduje aj parazitovanie na sebe, čo ju zaťažuje o to viac. A možno by sme boli mnohí až veeeľmi prekvapení, že ako vníma aj toxicitu prostredia, ktoré vytvárajú ľudia. 

Podobne tak, aj činnosť skazených politických elít, rôznych šmejdov, nadnárodných korporácií a globalistické tendencie totality Planéta Zem cíti veľmi jasne. Vedomie Planéty Zem vibruje na podstatne vyššej frekvencii nosnej energie ako je tomu u drvivej väčšiny populácie. Takže jednoducho dvíha prst. Pokorne odkazuje: "Spamätajte sa ľudkovia ... ešte stále je čas :-)".

Predstavte si tú anomáliu, keď chce človek s veľmi nízkou frekvenciou naladenia "pomáhať" spolu s ďalšími zhruba rovnako celkove naladenými ľuďmi hromadnou meditáciou práve Planéte Zem :-). Komické však? To je ako keby vám ako človeku dali potravu - výživu, ktorú nechce zožrať ani pes. Namiesto toho, aby bol tu a teraz človek skutočne Ľudskou Bytosťou s čistotou vo svojom vnútri. Ľudskosť pravá úprimná. Aby sa snažil ju stále zvyšovať na všetkých úrovniach. Nie priatelia, tak ako si to mnohí myslia to nepôjde. 

Tvorba vyvážených dejov pri každodenných maličkostiach a dlhodobý trpezlivý prístup sebaúcty k princípom života, to je to elementárne a potrebné. 

Tí, ktorí ako ľudia naletia a "skočia" po totálnom uväznení a úpadku svojho vývoja v podobe sľubovaného "šťastia", kedy v elektronickom matrixe nič nebudete vlastniť, nebudete za nič zodpovedať, dostanete nepodmienený pravidelný príjem (kredit) po splnení statusu moderného nevoľníka, sa v podstate vzdajú sami seba, zapredajú totiž svoju bytosť a stanú sa sami pre seba nepotrebnými, zbytočnými bytosťami ...


V súčasnosti je možné hovoriť o cca 30 vulkánoch, ktoré sa prebudili v posledných dňoch na rôznych častiach Planéty Zem. Náhoda ako vždy. V podstate na celom území západnej časti strednej a južnej USA, v Afrike, La Palma, Etna, nie sú výnimkou, ďalej Filipíny, okolo Austrálie. V Rusku je stabilne kľud. 
Ide o určité tektonické zlomy, ktoré sú svojou históriou aj prepojením zásadné pre povedzme prijímanie "výživy" či energetickú bilanciu Planéty Zem. Áno, sú tu aj určité toxické nánosy z minulosti, dochádza? Nič, stále nič, nedochádza?

Môžete sa spoľahnúť priatelia, že Planéta Zem nebude ťahať za kratší koniec. Vníma jednotlivcov, ktorí sa snažia s ňou vyvážene spolupracovať, Ľudské bytosti pre mier a podporu vyváženého života, etiky, ktoré si ctia hodnôt Pravdy, ale vníma aj parazitov, aj lokality, ktoré majú tendencie toxického charakteru konkrétnej populácie a aj ľudstvo ako celok. 
Aj Planéta Zem má vo svojom vnútri "neviditeľné Srdce", ktorému stabilne ubližuje ľudská civilizácia (jej drvivá časť) svojou činnosťou. To je zaujímavé, však? Pre niekoho smiešne ... 

Nieee, tu nejde len o životné prostredie, tu ide najmä o toxicitu všetkých energii, ktoré ľudia produkujú na viacerých úrovniach. 

Šialenci propagandy "zeleného fanatizmu a šikanovania prirodzeného života", ktorí sa taktiež skryte opierajú o eugeniku a princípy nevoľníctva a diktovaniu planéte Zem, nie sú jej priateľmi. Práve naopak.

Planéta Zem je schopná "uživiť" aj 9 či 10 miliárd bytostí ľudskej populácie. Dokáže ponúknuť náznaky riešení, pokiaľ o ne niekto stojí. Určite však nie bytostiam, ktoré si zablokujú spojenie s ňou prostredníctvom napojenia na degeneratívne procesy svojho genetického programu (DNA) s tendenciou ľudozvierat, či biorobotov a ani nie pre tých, ktorí si myslia, že sú nadradenou rasou prostredníctvom eugeniky.


Na záver si položme otázky na domácu úlohu :-) : 

Pre koho sú zaujímavé územia Grónska, Slovenska a Čiech? Kde na Planéte Zem v priebehu 10 až 15 rokov dôjde k silnému ochladeniu až zamrznutiu a následnej nemožnosti obývania pevniny?

V čom spočíva mimoriadny energetický, historický a špecifický význam miest ako napríklad Banská Štiavnica alebo Praha? Prečo máme aj na Slovensku obec s názvom Praha?

Nepripomína vám principiálne to, čo sa v súčasnosti deje na Slovensku historické udalosti, ktoré sa už udiali na Slovensku minulosti v prvej polovici 20. storočia? Obstojíme pred sebou?

Hmm?

Priatelia ... Pevné Nervy, veľa Zdravia, Štastia, Pozitivity a Super Imunitu :-) © Andrea Svinčiak, www.viacenergieprezivot.sk, september 2021

© Marian Svinčiak, www.viacenergieprezivot.sk, september 2021