Cit pre Spravodlivosť začína prebúdzať Nádej na Slovensku aj pre neočkovaných ...

18.11.2021

Patríme s manželkou, synom a blízkymi príbuznými na Slovensku k neočkovaným "dezolátom". Uprednostňujeme Zdravý životný štýl, každodenný zodpovedný a náročný prístup k Prevencii, vyváženej výžive a celistvému zdravému životnému štýlu. Budeme sa oň snažiť aj naďalej.

Sme vďační, že aj našu Pevnosť a nevydierateľnosť postupne podporuje mnoho ďalších ľudí, stále pribúdajú jedinci, ktorí nemajú strach postaviť sa nespravodlivosti páchanej na mnohých ľuďoch, ktorí sa dištancujú od aplikácie "experimentálnej génovej terapie" na ľudskej bytosti.

Je nepochybné, že špičková Veda a jej výskumy, ktoré sústavne študujeme, je oporou nášho presvedčenia celistvého poznania Pravdy. 

Čo je však veľmi pozitívne, že pribúdajú stále nové ľudské bytosti, ktoré aj v oblasti právnej nedokážu tolerovať segregačné tvrdenia ako piliere charakteru eugeniky (fašizmu) o tom, že "neočkovaní" sú obviňovaní z toho, že práve oni sú príčinou kolabujúceho zdravotníctva na Slovensku, či šírenia nákazy Covid 19.


Veľmi nás zaujali niektoré články a ďakujeme za ne - sudca JUDr. Števík, advokáti JUDr. Marica Pirošíková, JUDr. Peter Weis a ďalší. Prinášame odkazy tu :


https://www.hlavnydennik.sk/2021/11/18/sudca-judr-stevik-v-pravnom-state-neockovani-nesmu-byt-za-vinnikov-kolabujuceho-zdravotnictva

https://www.hlavnydennik.sk/2021/09/27/masove-ockovanie-je-velkou-vedeckou-a-medicinskou-chybou-tlmoci-pirosikova-slova-drzitela-nobelovej-ceny-video

https://www.hlavnydennik.sk/2021/10/31/pravnik-weis-sokuje-hromadne-testovanie-bolo-zlocinom-proti-ludskosti


Pochopiteľne, že odmietame aj naďalej akékoľvek náznaky aplikácie experimentov v oblasti zdravia a ostávame aj naďalej v "móde neočkovaných" ľudských bytostí :-) 

Niet tej sily v Stvorení, ktorá by túto skutočnosť a naše rozhodnutie zmenila :-), nie sme vydierateľní !

Veľa Štastia Priatelia :-)


© Andrea Svinčiak, www.viacenergieprezivot.sk, november 2021

© Marian Svinčiak, www.viacenergieprezivot.sk, november 2021