Ako získať viac energie pre život ?

05.10.2018

V dnešnej dobe pociťuje väčšina ľudí nedostatok energie (najhoršie je, že je neviditeľná a ťažšie, aj keď predsa, zmerateľná)  a tento problém vyústi väčšinou do práceneschopnosti, dlhodobejšej straty životnej sily, depresiám, straty chuti do života. Väčšina ľudí tento problém rieši až následne, keď je situácia po fyzickej (nevládzeme, priberáme alebo rapídne chudneme...), psychickej (sme nervózni, podráždení)  či mentálnej (prestáva nám to myslieť, zabúdame...) stránke neúnosná - a to návštevou lekára. Vtedy sa človek stáva "členom - pacientom" klubu krysieho závodu zdravotného systému. 

Čakanie u lekára - odporučenie špecialistu - nasadenie liekov - vedľajšie účinky liekov - odporučenie ďalšieho špecialistu - čakanie u lekára - práceneschopnosti - aj tak nedostatok energie - lieky - relatívne zlepšenie stavu - samoliečenie - vedľajšie účinky liekov .... atď.

Kľúčové je nájsť príčinu skôr ako dôjde k fatálnym následkom. Času je málo, práce veľa, starostí ešte viac. Veľmi málo ľudí sa zamyslí nad svojim stavom. Ponúkame riešenie - prevenciu. Je to také ošúchané klišé, ktoré však platí. V jednoduchosti je sila. Komplexné riešenie je o prevencii v oblasti telesnej, psychickej i mentálnej :-). Diagnostikou energetického systému (toho neviditeľného) - vieme zhodnotiť stav, v akom sa práve nachádzate, ako funguje váš energetický systém. Všetko je so všetkým prepojené. Sme ľudia a len prístroje - tie prístroje, ktoré vymyslel človek - nedokážu pochopiť človeka. Architektúra súvislostí je ten liek, ktorý si málo z nás uvedomuje a ťažko hľadá v chaose dní. 

Masáž - pohyb - výživa - ENERGIA OŽÍVA !

Staňte sa členom nášho klubu zdravého životného štýlu a získajte viac. Príďte si k nám zacvičiť, posilniť svoje jadro, upraviť preventívne svoj jedálniček - zdravie je stav, keď máme čas a energiu  vykonať určité zmeny. Masáž pomôže naštartovať niektoré metabolické pochody a na jemnohmotnej úrovni  odhaliť prichádzajúce zdravotné problémy. Samozrejme, biochemický rozbor u lekára má svoju dôležitosť, ale ste to len Vy, kto rozhodne o množstve svojej energie, o tom, akú vôľu vynaložíte na jej získanie. Rozhodnutie je vždy na ľudskej bytosti.

Deti, budúce mamičky, ženy, rodiny s deťmi.


autor : © Andrea Svinčiak, www.viacenergieprezivot.sk, október 2018