Ako začínate ráno?

14.02.2022

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako začínajú vaše rána? Cítite sa rozžiarení, svieži a pripravení čeliť výzvam nového dňa? Alebo sa možno vy, podobne ako nespočet ľudí na svete, zobudíte zvukom ranného budíka unavení a trochu nahnevaní. Všeobecná letargia, nedostatok energie a slabnúca motivácia čeliť dňu nie sú nezvyčajné, najmä pre moderného, ​​pracujúceho jednotlivca. 

Niektorí sa spoliehajú na silnú kávu na úvodnú vzpruhu, zatiaľ čo iní si vlezú do studenej sprchy, aby sa nakopli a prebudili. Nebolo by však pekné, keby existoval zdravý a pohodlný spôsob, ako naštartovať svoj deň? No, ak ste počuli o našom termočaji, ktorý spaľuje tuky a zvyšuje energiu? 

Aj moje ráno kedysi začínali najprv kávou s mliekom, potom už iba kávou bez mlieka. Popohnalo ma to ísť tam, kde aj králi chodia pešo :) Potom ovocie, raňajky až o 10.00 hod, keď som poriadne prebrala. Ale jedného dňa som si povedala dosť, niečo s tým musím urobiť. Káva už dávno nie je mojim raňajším "rituálom", o prekyslení ani nehovorím. Raňajkujem pravidelne. Ja si tento čaj vychutnávam po vypití 0,5 litra vlažnej vody s aloe a citrónom, namiešam si úžasné raňajky a potom znova vypijem čaj. Mám tým zároveň istotu, že mám hydratáciu tela zaručenú. My tento čaj (spolu s manželom)  nielenže milujeme, ale keďže máme skvelú skúsenosť, tak sa o ňu s vami aj podelíme.

Prečo je náš instantný bylinný nápoj taký užitočný?

Existuje niekoľko výnimočných ingrediencií, ktoré odlišujú náš instantný bylinný nápoj od akéhokoľvek iného zdravého čaju na trhu. Ide o päť rýchlo pôsobiacich prírodných rastlín, ktoré do vašej stravy prinášajú celý rad zdravotných výhod. Medzi tieto zložky patrí zmes pomarančového pekoe, zeleného čaju, kvetu slezu, kvetu ibišteka a semena kardamónu. Niektoré z výhod, ktoré môžete očakávať od nášho osviežujúceho čaju, sú:

  • Pomarančový pekoe, druh čierneho čaju pôvodne z Číny, obsahuje silné antioxidačné vlastnosti, ktoré bojujú proti voľným radikálom. Zabraňuje tiež predčasnému starnutiu a tiež zlepšuje mikrocirkuláciu v cievach.
  • Výhody zeleného čaju boli dobre zdokumentované výskumami založenými na dôkazoch. Je známe, že antioxidanty, bioaktívne zlúčeniny a kofeín v čaji podporujú fungovanie mozgu, energiu, chudnutie a chránia pred rakovinou a srdcovými chorobami (tzv. epigalokatechíngalát).
  • Malva sylvestris (tiež nazývaná slez obyčajný) je známy tým, že pomáha pri tráviacich problémoch, ochrane imunitného systému, pomáha znižovať príznaky zápalu a zápalových stavov a má dokonca vlastnosti proti starnutiu.
  • Kvet ibišteka je na druhej strane plný antioxidantov a pomáha znižovať krvný tlak a riziko srdcových chorôb a zároveň podporuje chudnutie.
  • Napokon, kardamóm má za svojim názvom aj silné zdravotné výhody, pomáha znižovať krvný tlak, bojovať proti rakovine, bojovať proti zápalom v tele a dokonca znižovať hladinu cukru v krvi.

Existuje veľa spôsobov, ako piť náš bylinný instantný nápoj tzv. termočaj.

Pretože Herbalife Nutrition využíva pri vývoji všetkých svojich produktov vedcov a odborníkov na výživu, môžete dôverovať, že poskytuje doplnky zdravého životného štýlu. Na rozdiel od iných výživových produktov má však rad Herbalife produktov ďalšiu výhodu v podobe pohodlia a skvelej chuti. Napríklad náš Instantný bylinkový nápoj si môžete dať na niekoľko spôsobov. 

Zmiešajte ho s horúcou vodou pre upokojujúci nápoj v chladnejších mesiacoch alebo ho zmiešajte so studenou vodou pre osviežujúci ľadový čaj, keď je vonku horúco. Môžete tiež pridať listy mäty alebo bazalky alebo kúsky ovocia, ako je citrón, broskyňa, bobule, ananás alebo hrozno. Je dokonca dostatočne všestranný na to, aby ste si ho mohli pridať do ranného ovocného smoothie na cestách alebo si ho zbaliť do tašky a vychutnať si ho v práci.


Zenergizujte svoje ráno a vychutnajte si náš lahodný instantný bylinný nápoj ešte dnes a to v príchuti citrón, broskyňa alebo klasický bez príchute v 50 g alebo 100 g balení.


Ak si chcete u nás objednať, určite nás kontaktujte tu a pridávame 2 recepty. © Andrea Svinčiak, www.viacenergieprezivot.sk, februrár 2022

© Marian Svinčiak, www.viacenergieprezivot.sk, februrár 2022