NAJVÄČŠÍM PROJEKTOM V ŽIVOTE SI TY SÁM !

Klinické štúdie ukazujú, že nahradenie jedného denného jedla v rámci energeticky obmedzenej stravy prispieva k udržaniu váhy po schudnutí. 

Naše vyvážené jedlo dodáva telu živiny, ktoré potrebuje 24 hodín, 365 dní v roku, je dôležité pre zlepšenie stavu pleti, vlasov, kože, regeneráciu a obnovu buniek. Pokiaľ telo dostane živiny, ktoré potrebuje, prebudia sa jeho samoregeneračné schopnosti. Čistenie, výživa, regenerácia sú základnými krokmi. Toto nie je diéta, je to forma životného štýlu a dodržiavania určitých prirodzených zásad.

BONUSY ZADARMO, KTORÉ VÁS PREKVAPIA !

  • MINI ONLINE KURZ - Prečo sú dôležité zdravé raňajky?
  • 7 TIPOV AKO NAŠTARTOVAŤ SVOJ METABOLIZMUS
  • 5 VECÍ, KTORÉ ČLOVEKA RUINUJÚ
  • 3 RECEPTY NA ZDRAVÉ RAŇAJKY 
  • ANALÝZA  VÁŠHO JEDÁLNIČKA POČAS 5 DNÍ - poradíme Vám cez osobnú konzultáciu online, čo zmeniť vo svojej výžive

Najradšej máme osobný kontakt :)

Voláme sa Andrea a Marian a sme tréneri pre zmenu životného štýlu. Našim poslaním je robiť svet zdravší a šťastnejší. Prešli sme rôznymi životnými skúškami a so svojimi skúsenosťami v oblasti výživy, fitness a osobného rozvoja s nadšením odporúčame postupy, ktoré nám zmenili život.

Raňajky sú najdôležitejším jedlom dňa. Mne (Andrea) však v minulosti už pri pomyslení na raňajky bolo zle. Vždy mi bolo po nich ťažko. Jedného dňa som začala so zmenou, pretože som bola unavená, bez energie a kondície. Nevedela som odkiaľ začať, potrebovala som komplexnú zmenu a ako to býva mnohokrát, keď prosíte vesmír vám ponúkne možnosť. Je na vás, či sa jej chopíte.

Tým, že sme obidvaja zmenili svoje návyky a začali raňajkovať a vôbec zdravo raňajkovať, zmenili sme svoje životy. Máme oveľa viac energie, radosť zo života, schudli sme, zlepšili sme svoju kondíciu a vzhľad, udržiavame si svoju váhu a ako osobný tréneri sme zmenili život mnohým ľuďom. 

Čo je preto potrebné urobiť? Je to jednoduché, stačí sa len rozhodnúť a začať pracovať na najväčšom projekte vo svojom živote a tým ste Vy!  

Áno, Vy ste tým projektom, ktorý vyžaduje najviac pozornosti vo Vašom živote a my Vám ponúkame viesť Vás touto WELLNESS CESTOU. Vaša vlastná skúsenosť je Vašou najväčšou devízou.

Ide o komplexný prístup k výžive, pohybovej aktivite, podpore výživy a podpore osobného rozvoja. Tieto štyri oblasti sú navzájom prepojené a my vám ponúkame možnosť byť Vašimi sprievodcami.

Odporúčania

Čo na zmenu hovoria ľudia, ktorí už vyskúšali produkty a služby

Peter Bauer

Manager

”Zmena mi v živote veľmi prospela. Zbavil som sa mnohých neduhov, ktoré ma trápili a mám oveľa viac energie. Raňajky a doplnenie stravy pociťujem každý deň a môžem túto zmenu len odporučiť.“

Majka Kumštárová

Poštová doručovateľka

”Neverila a nedôverovala som. Teraz však viem, že táto zmena bola potrebná pre môj život. Cítim sa skvele. Zúčastňujem sa aj online vzdelávania a dozvedám sa stále nové veci, ktoré používam v praxi.“

Juliana Obročníková

Aktívna dôchodkyňa

”Zmenila som vďaka odporúčaniu mojej dcéry a zaťa životný štýl. Aj keď som vtedy športovala, nemala som toľko energie. Táto výživa mi zmenila množstvo energie, ktorú mám a cítim sa skvele. Vrelo odporúčam.“

Gabriela a Stanislav Gyuere

učiteľka umenia a podnikateľ

”Poradenstvo a produkty nám pomohli postaviť sa na vlastné nohy, schudnúť, mať viac energie a radosti zo života. Srdečne odporúčame aj iným.“