KONTAKT

Voláme sa Andrea a Marian Svinčiak. Sme poradcovia výživy, fitness, osobného rozvoja.  Radi vám odpovieme na všetky vaše otázky.

Našim cieľom je poskytnúť Vám odborné poradenstvo, pomôcť zlepšiť Váš životný štýl, sprostredkovať Vám naše skvelé produkty, tak aby ste dosiahli Vaše ciele v oblasti zdravia, vysnívanej postavy, sebavedomia a kondície.


+421 948 079 018

andrea.svinciak(zavinac)gmail.com 

Andrea Svinčiak - objednávka wellness analýzy a osobnej konzultácie pre výživu a wellnes 

Marian Svinčiak
+421 917 568 734

V súčasnosti konzultácie ONLINE alebo Štúdio zdravia  Lipovany

Pár slov o nás

Voláme sa Andrea a Marian a sme tréneri pre zmenu životného štýlu. Našim poslaním je robiť svet zdravší a šťastnejší. Prešli sme rôznymi životnými skúškami a so svojimi skúsenosťami v oblasti výživy, fitness a osobného rozvoja s nadšením odporúčame postupy, ktoré nám zmenili život.

Raňajky sú najdôležitejším jedlom dňa. Mne (Andrea) však v minulosti už pri pomyslení na raňajky bolo zle. Vždy mi bolo po nich ťažko. Jedného dňa som začala so zmenou, pretože som bola unavená, bez energie a kondície. Nevedela som odkiaľ začať, potrebovala som komplexnú zmenu a ako to býva mnohokrát, keď prosíte vesmír vám ponúkne možnosť. Je na vás, či sa jej chopíte.

Tým, že sme obidvaja zmenili svoje návyky a začali raňajkovať a vôbec zdravo raňajkovať, zmenili sme svoje životy. Máme oveľa viac energie, radosť zo života, schudli sme, zlepšili sme svoju kondíciu a vzhľad, udržiavame si svoju váhu a ako osobný tréneri sme zmenili život mnohým ľuďom.

Čo je preto potrebné urobiť? Je to jednoduché, stačí sa len rozhodnúť a začať pracovať na najväčšom projekte vo svojom živote a tým ste Vy!

Áno, Vy ste tým projektom, ktorý vyžaduje najviac pozornosti vo Vašom živote a my Vám ponúkame viesť Vás touto CESTOU. Vaša vlastná skúsenosť je Vašou najväčšou devízou.

Ide o komplexný prístup k výžive, pohybovej aktivite, podpore výživy a podpore osobného rozvoja. Tieto štyri oblasti sú navzájom prepojené a my vám ponúkame možnosť byť Vašimi sprievodcami.