ZÍSKAJ SKVELÚ KONDÍCIU !

Wellness analýza je jednoduchý spôsob, ako zistiť hodnoty Vášho tela a zistiť spôsoby ako dosiahnuť svoje ciele v oblasti zdravia, zvýšenia energie, imunity aj kondície. Poradíme Vám ako premeniť tuk na svaly (ak sa budete držtať našich rád :)

Pomocou wellness analýzy zistíte, 

  • aké máte riziko civilizačných ochorení, 
  • množstvo viscerálneho tuku, ktorý je rizikovým faktorom pre vznik civilizačných ochorení, 
  • zistíte ako rýchlo starne Vaše telo, 
  • a my vám odporučíme možnosti, ako tieto procesy spomaliť, zastaviť a regenerovať svoje telo.

Dosiahnite svoje FITNESS ciele

s našimi produktami môžete schudnúť, spáliť tuky, zlepšiť nárast svalovej hmoty alebo aj pribrať, jednoducho doplniť si svoju výživu tak, ako je to potrebné práve pre Vás!

PRODUKTY  ŠPORTOVEJ  VÝŽIVY

S pomocou produktového radu pre 24 hodinovú športovú výživu dosiahnete úplne novú úroveň tréningov a regenerácie. Naša športová výživa je výživový rad podložený vedeckými poznatkami a navrhnutý tak, aby spĺňal potreby športovcov a všetkých, ktorí žijú zdravým a aktívnym životom po dobu 24 hodín denne.

Harmonický pohyb je dôležitý pre regeneráciu endokrinného, lymfatického, pohybového a obehového systému. Správne dýchať je v dnešnej dobe umenie. Nedostatočná oxidácia organizmu vedie k zdravotným problémom. 

Pre rozvoj sily hlbokého stabilizačného systému je kľúčová bedrová oblasť. Preto je dôležité udržiavať strednú a spodnú časť chrbta (tzv core /jadro alebo hlboký stabilizačný systém) v dobrom stave pomocou správneho držania tela. Ponúkame vám zúčastniť sa cvičenia individálne alebo v skupine pre spevnenie hlbokého stabilizačného systému.

HIIT tréning je v súčasnosti to jedno z najlepších cvičení pre zlepšenie telesnej pohody, sebavedomia a sebadôvery. 

Čo vám ponúkame?

  • Zostavenie tréningového programu  pre spomalenie príznakov starnutia, formovanie postavy
  • Cviky vhodné k detoxikácii endokrinného systému
  • Služby osobného trénera fitness a kulturistiky

Nájdete u nás motiváciu, podporu, porozumenie, konkrétne doporučenia, ale prácu za vás už neurobíme.

V cene je aj meranie na bioimpedačnom prístroji a obvodov pása, bokov, prs a končatín. Stanovenie spoločného cieľa. Pred zahájením programu je potrebné lekárske potvrdenie a podpísať informovaný súhlas.

Máte možnosť  zaslať telefónne číslo a mail. My vás budeme kontaktovať!