Pokiaľ si nenájdeme čas zdraví na zmenu, budeme si musieť nájsť v budúcnosti čas na chorobu. 

SPRIEVODCA CESTOU ZA ZDRAVÍM

KOMPLEXNÉ SLUŽBY


Telesná analýza

Telesná analýza alebo meranie na bioimpedačnom prístroji je v súčasnosti už základom pre získanie informácií o základných údajoch svojho tela. Keď máme informácie  - hmotnosť, objem tuku, svalov, vody, mineralizáciu kostí, BMI, metabolický vek - niekedy to prekvapí, ale aspoň viete, na čom ste. 

Na základe týchto údajov sa môžete rozhodnúť, či máte záujem o podrobnejšie a detailnejšie stanovenie ďalších údajov, kde na základe Vstupnej konzultácie si povieme ďalšie údaje potrebné pre zmenu vášho životného štýlu smerom k zdravšiemu.

Osobná konzultácia je nevyhnutná !

  • analýza opotrebenia tela - metabolický vek
  • riziko civilizačných ochorení - podkožný a vnútorný tuk
  • objem vody v tele, objem svalovej hmoty
  • nosnosť a mineralizácia kostí - riziko osteoporózy

V prípade, že ste sa rozhodli pre telesnú analýzu zdarma, zanechajte nám váš mail a telefónne číslo, čoskoro Vás budeme kontaktovať a dohodneme si stretnutie.


Osobná  konzultácia 

Analýza jedálnička a výživové poradenstvo

Pohybové aktivity a fitness tréning

Škola základov zdravej  výživy 

 V dnešnej uponáhľanej dobe, napriek tomu, že internet a médiá sú plné informácií, stále menej času na hľadanie súvislostí aj v súvislosti so zdravou výživou a zdravým životným štýlom. Vo väčšine prípade médiá dezinformujú alebo je človek už tak unavený z množstva aj protichodných informácií. To vedie k rôznym zdravotným problémom a nadváhe, resp. podvýžive.

Rozhodli sme sa poskytovať informácie pre záujemcov o zdravý životný štýl, nové informácie založené na vedeckých poznatkoch. Vzdelávame, ale neliečime. Poskytujeme konkrétne nástroje k tomu, aby ste dali svojmu telu priestor a čas k samokorekcii a prevzali kontrolu sami nad sebou.

Máte možnosť zúčastniť sa Školy základov zdravej výživy, kde počas 12 týždňov 1x týždenne počas 1 hodiny získate informácie o princípoch správnej výživy a celkovo, čo je potrebné pre zmenu životného štýlu.

Súčasťou Školy základov zdravej výživy je aj meranie na bioimpedačnom prístroji a ochutnávka a príprava jednoduchých jedál. 

Zároveň poskytujeme a organizujeme aj semináre a prednášky v oblasti výživy, pohybu, osobného rozvoja, prevencie zdravia a celkovej zmeny životného štýlu. 

Prednášky sú prínosom pre materské a základné školy, ale aj firmy, ktoré majú záujem harmonizovať prostredie vo svojich priestoroch a zvýšiť efektivitu svojej práce, zlepšiť zdravie svojich zamestnancov.

Doplnky výživy

Starostlivosť o pleť a telo


Súčasťou zdravého životného štýlu je aj žiarivá zdravá pleť. So zmenou výživy, doplnením stravy kvalitnými doplnkami doprajte aj výživu svojej pleti a celému telu pomocou kvalitnej kozmetiky, ktorú môžete vyskúšať priamo v našom štúdiu. 

Počas ošetrenia pleti získate aj krátky kurz, ako sa starať o svou pleť, zdarma.

Naša kozmetika, ktorá pleť regeneruje, hydratuje a vyživuje, bola vyvinutá na základe najnovších vedeckých poznatkov. 

Obsahuje výťažky z Aloe Vera, ovocia, harmančeka, kanabinoidov, výživných olejov... a ďalších zložiek. Neobsahuje parabény, sulfáty


S našou kozmetikou budete žiariť.

V prípade záujmu o 7 dňovú skúšobnú sadu našej kozmetiky v hodnote 21 EUR a ošetrenie pleti zdarma vyplňte prosím údaje nižšie.